Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

VRMesh v 4.1 pro konceptuální design a reverse engineering

Pondělí, 25 Únor 2008 08:43
vrmrsh_Building.jpgAmerická VirtualGrid oznámila novou veri systému VRMesh 4.1, volného 3D modeláře ke zpracování mraku bodů a polygonálních sítí. Vová verze přidává několik nových vlastností a zrychluje práci pro použití ve stavebnictví. Nové klíčové vlastnosti organizují proces úplného reverzního inženýrství, rapid prototypingu a konceptuálního designu z náčrtků a výkresů. Nová funkčnost umožňuje přímé importování digitalizovaná data z různých skenerů např. Riegl, Leica a Trible. Je zahrnuta plná podpora barevných bodů během zpracování sítě/ mraku bodů, přesné vyhlazení a zjednodušení sítě, a tvorba řezů na mraku bodů.
Dále je schopen rychle vyčistit rozsáhlé mraky bodů, odstranění nežádoucích bodů, srovnání několika skenů společně, s snížit počet bodů na zpracovatelnou velikost spolupracujících aplikací, jako např. Autodesk Civil 3D. Také je schopen převést velké mraky bodů do plygonální sítě.
Dále jsou k dispozici funkce pro vyhlazení a optimalizace mraku bodů, redukce šumu v mraku, řez mraku se zachováním obou částí, vytváření řezových křivek přes více dílů protnutých rovinou.

Rodina produktů VRMesh obsahuje:
  • Komplexní zpracování mraku bodů a polygonálních sítí pro uživatele požadující nástroje pro reverzní inženýrství a komunikační nástroje v jednom balíku.
  • VRMesh Reverse – úplné řešení pro reverzní inženýrství pro přeměnu merku bodů do přesného polygonálního modelu.
  • VRMesh Design – ideální řešení pro opravu STL a konceptuální design.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit