Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Onshape novinky prvního čtvrtletí 2019

Pondělí, 08 Duben 2019 06:45

Tags: 3D CAD | Aktualizace | Novinky | Onshape | Q1 2019 | Release Management

onshape-image001-1915V nové aktualizaci cloudové platformy pro vývoj výrobku najdeme např. no­vou funkci Release Management s možností nastavitelných upo­zor­ně­ní, aktualizace v Onshape Drawings a FeatureScript (otevřený pro­gra­mo­va­cí jazyk pro tvorbu vlastních funkcí), vylepšení rozhraní či nástroje pro spolupráci, a především v ​Assembly Configurations, jež urychluje a zjednodušuje navrhování řad produktů různých velikostí, možností ba­rev a jiných proměnných. Pro každou sadu položek lze vytvořit vlastní, nezávislý přehled. Návrh výrobku se tak dá konfigurovat tzv. za pochodu.

Mezi další novinky patří třeba podpora Single Sign On (SSO) pro Google Enterprise, rozšíření kompletní historie editací, integrace s Google Drivem a Dropboxem, přidání standardu PEM pro sváření plechů, formátu Swap Drawing do Onshape Drawings, nové vlastnosti vyhledávání ze seznamu dokumentů a další.
Nejnovější aktualizace, z nichž mnohé jsou na přání zákazníků, naleznete v archivu blogů „Co je nového“. Úplný seznam všech změn produktu provedených v Onshapu v roce 2019 najdete na webu Onshape.com/changelog.


Mohlo by vás zajímat: