Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Aktualizovaná řada TomTom GO na CeBITu

Úterý, 04 Březen 2008 17:17
TomTom-GO-930_810.jpgTomTom představuje na veletrhu CeBIT aktualizovanou řadu TomTom GO – TomTom GO 930 T a TomTom GO 730 T. Nová řada nahrazuje aktuální produkty GO 920 a GO 720. Oba modely mají výborný design a poskytují plug & play informace o dopravní situaci prostřednictvím RDS-TMC přijímače. TomTom GO 930 T přichází s předinstalovanými a nejaktuálnějšími mapami západní a východní Evropy, Kanady a Ruska a obsahuje maximální počet dalších detailních informací uložených ve vnitřní paměti. TomTom GO 730 T poskytuje rozšířené mapy 31 zemí západní a východní Evropy.
Řada TomTom GO nabízí širokou škálu inovačních funkcí. Mezi nimi například velkou 4,3palcovou dotykovou obrazovku s novými ikonami a aktualizovaným uživatelským rozhraním, nebo technologii TomTom Map Share, poskytující uživatelům možnost okamžitě opravovat své vlastní mapy a zároveň využívat změn provedených ostatními uživateli.
Uživatelé mají bezplatný přístup k nejnovějším mapám i 30 dnů po nákupu. Enhanced Positioning Technology (EPT u GO 930) zvládá nepřerušovanou navigaci i v tunelu nebo v oblastech s vysokými budovami. Velké množství bezpečnostních funkcí zahrnuje například menu ‘Help Me’ dávající možnost rychlého přístupu k informacím o záchranných službách, rozšířené hands-free volání prostřednictvím Bluetooth umožňuje uživatelům, aby nespouštěli oči ze silnici během telefonování. Jasné mluvené instrukce nabízejí názvy ulic, míst, dopravních výstrah a SMS zprávy jsou čteny jako součást mluvených instrukcí. Zabudovaný FM vysílač přehrává hudbu a navigační instrukce přes stereo automobilu. Nové smart & fun funkce slouží k personalizaci zařízení a patří mezi ně například nahrávání vlastního hlasu či řídících instrukcí, prohlížení dokumentů, změna pozice pomocí SMS, bezdrátová technologie Bluetooth a výběr oblíbené ikony automobilu na obrazovku.
Nové produkty TomTom GO 930 T a TomTom GO 730 T budou dostupné od konce dubna 2008.

Technické specifikace produktu
Obrazovka: 4.3” širokoúhlá 16:9 LCD (WQVGA: 480*272 pixelů)
CPU 400 MHz
TomTom GO 930: 4 GB interní flash paměť, TomTom GO 530/730: 1-2 GB
Slot na SD kartu
Vysoce citlivý GPS přijímač
Bluetooth
Lithium-polymerová baterie (až 5 hodin provozu)
Rozměry: 118 x 83 x 24 mm
Váha: 220 gramů

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit