Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Správa materiálových dat GRANTA MI 2.0

Úterý, 11 Březen 2008 23:57
030508_granta_mi2.JPGSpolečnost Granta Design uvedla na trh další generaci systému pro správu materiálových informací pro všechna průmyslová odvětví, zejména leteckého, automobilového, obranného a energetického průmylu. Granta MI poskytuje schopnost spravovat neustále měnící se materiálová data mnohem efektivněji, přesněji používat informace v inženýrských aplikacích. Granta také poskytuje referenční data k materiálovým rozhodnutím.
MI 2.0 uvádí dvě hlavní materiálové vlastnosti, řízení verzí a hodnocení kvality dat, posílení pozice průmyslového standardu pro navrhování, správu a použití firemní materiálové databáze. MI je první materiálový systém, který implementoval formální řízení verzování, která dovoluje systematické aktualizace dat. Hodnocení kvality dat podporuje implementaci firemních systémů kvality a pomáhá zabezpečit spárvné použití. To je důležité zejména v letectví nebo medicíně, kde je důraz na bezpečnost.
GRANTA MI má rozhraní do většiny CAD, CAE a FEA systémů. Nově přibylo rozhraní pro Pro/ENGINEER Wildfire, Abaqus a Simulia. Nástroje obsažené v MI dovoluje uživatelům provádět rozhodnutí při výběru materiálu a tím například optimalizovat cenu, energetickou náročnost jejich použití apod.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit