Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Postprodejní služby a aktualizace map Mio Technologies

Čtvrtek, 20 Březen 2008 19:12
Společnost Mio Technologies dbá na zlepšování služeb zákazníkům. Krokem vpřed v souvislosti s tímto posláním byla v roce 2007 fúze se společností Navman. Toto spojení umožňuje společnosti Mio nejen nadále poskytovat servis ve stávající vysoké kvalitě, ale zároveň poskytovat lepší, inovativnější a kvalitnější produkty. V roce 2008 postupně přejde společnost Mio Technologies u svých navigačních produktů ze systému MioMap 3.3 na MioMap 2008. Svým zákazníkům tak bude nabízet výjimečně kvalitní podrobné mapy všech evropských zemí (38 států), a to včetně České republiky a dalších zemí střední a východní Evropy (13 států).
První ze série integrovaných produktů s MioMap 2008 byla představena na veletrhu CeBIT 2008 řada Mio Moov, společně s inovativním balíčkem služeb MioMore. Nové modely Mio Moov 200,300 a 360, včetně balíčku služeb MioMore budou dostupné i v České republice a zákazníci je budou moci zakoupit v tradiční distributorské síti.
Nová řada Moov společnosti Mio nabídne zákazníkům takové novinky jako technologii SiRF’s InstantFixII ve standardním vybavení. Díky ní GPS naváže spojení s družicí během pěti vteřin po zapnutí, a tak budou běžní spotřebitelé moci využít navigace, jen co nastoupí do auta. Řada Moov společnosti Mio také jako první navigace v Evropě obsahuje funkci dynamického místního vyhledávání míst, jako obchodů, restaurací, podniků a služeb. Společnost Mio má v plánu poskytnout v roce 2008 aktualizaci map pro všechny stávající modely.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit