Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Canon na veletrhu Drupa

Středa, 09 Duben 2008 11:49
DrupaCanon815.jpgCanon Europe oznámil uvedení nové řady technologií profesionálního tisku. Nové produkty, které rozšiřují řadu imagePRESS a velkoformátových zařízení, budou představeny na veletrhu Drupa v květnu 2008. Společnost zároveň oznámila vznik strategické aliance s vedoucím poskytovatelem tisku Agfa Graphics. Tiskárny imagePRESS C6000 a imagePRESS C6000VP představují rozšíření portfolia produkčních digitálních barevných tiskáren, zahrnují technologii imagePress, která zabezpečuje tisk kvalitou srovnatelný s ofsetovým tiskem. Navíc bude představeno první barevné zařízení používající technologii Clear toner, určené pro menší objemy tisku. Nové zařízení navazuje na úspěch imagePRESS C1, zdokonaluje tak konečný výsledek tisku a představuje další inovaci produktů řady imagePRESS.
Vznik strategické aliance znamená, že řadu digitálních tiskáren imagePRESS od Canonu bude možné plně integrovat s workflow systémem Apogee od společnosti Agfa Graphics. Aliance umožní oběma společnostem poskytovat zákazníkům efektivnější a integrovanější řešení.
Canon také uvede novou řadu černobílých strojů imagePRESS určenou pro produkční tisk. Nová černobílá zařízení, která se vyznačují vysokou kvalitou a produktivitou, budou k dispozici v různých konfiguracích, které se navzájem liší rychlostí a vybavením dokončovacího zpracování. V řadě velkoformátových tiskáren uvádí Canon nový stroj imagePROGRAF iPF720 se zabudovaným 80GB pevným diskem. Jde o jedno z nejrychlejších zařízení ve své třídě, určené pro firemní uživatele a technický tisk. Objemná paměť iPF720 umožňuje zákazníkům využívat dodatečnou kapacitu jako další nástroj na zrychlení produktivity tisku.
Tiskárnu imagePRESS C6000 a další nová zařízení najdete na veletrhu Drupa v německém Düsseldorfu – na stánku Canonu v hale 8a, stánek B46, ve dnech od 29. května do 11. června.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit