Minerva
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk nabízí plugin Augmented Reality pro Showcase 2013

Autor článku: Autodesk Labs   

Tags: Augmented | Autodesk | Labs | Plugin | Reality | Showcase

AugmentedReality1233Zásuvný modul Augmented Reality (Rozšířená realita) z Autodesk Labs má schopnost významově překrývat kontextové informace (grafiku, text, video, zvuk) v živém přenosu videa v reálném světě a v reálném čase. Autodesk Showcase je dnes již zlatý standard pro vysoce kvalitní fotorealistický interaktivní 3D rendering v reálném čase. S pluginem Showcase 2013 Augmented Reality je nyní snazší než kdy jindy vizualizovat Showcase 3D modely v reálném světě z pohledu webové nebo videokamery. S pluginem rozšířené reality mohu být prostředí Showcase scény dynamičtější, což umožní lepší představu návrhu a tvorbu v kontextu okolního světa.

Průvodce instalací a nastavením vám ukáže, jak nainstalovat Augmented Reality plugin pro Autodesk Showcase 2013. Můžete zhlédnout nebo si stáhnout video o Augmented Reality.
Plugin je dostupný v režimu technologického náhledu a bude fungovat do 31. října 2012.

Bezplatné technologické náhledy jsou v souladu s obchodními podmínkami pro licence koncových uživatelů a smlouvami o poskytování služeb, které jsou při stažení připojeny k aplikaci.

Mohlo by vás zajímat: