SolidWorks 2021
Helios
Google překladač: English Deutsch

HSI získala ocenění partnerů ORACLE 2012

Autor článku: HSI   

Tags: Databáze | Gold partner | HSI | Oracle

HSI_Oracle-1241Společnost HSI získala významné ocenění na každoročním exekutivním setkání managementu předních partnerů společnosti ORACLE a jejích čelních zástupců, které se konalo 13.-14. 9. 2012 v Golf Resortu Konopiště. HSI jako již dlouholetý Gold partner společnosti ORACLE získala cenu za nejlepší prodejní výsledky v obchodním roce 2012 v segmentu malých a středních firem. Ředitel společnosti Ladislav Bečvařík při poděkování v rámci kvartálního interního vyhodnocování hospodářských výsledků zdůraznil, že tato cena je jednak odrazem cílevědomé snahy vytvořit se zákazníky dlouhodobou obchodní vazbu, jednak odrazem trvalé snahy společnosti podporovat nové technologie na trhu IT.

Připomněl také roli obchodního managera Pavla Věcheta, který na výsledcích prodeje technologií ORACLE a tedy na získání ocenění měl nemalou roli, bohužel nás předčasně opustil a ceny se již nedočkal.
ORACLE je největší světový dodavatel podnikového softwaru databázových systémů s velmi pokročilou možností zpracování dat. Po tři desetiletí ORACLE poskytuje software a služby, které umožňují organizacím, ve více než 145 zemích, získat co nejvíce aktuálních a přesných dat do svých podnikových systémů.

Mohlo by vás zajímat: