Siemens
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Poslední novinky od Autodesku

Autor článku: Autodesk (JL)   

Tags: Architecture | AutoCAD | Elevation Hot Fix | Microdesk release 2 | Modeler 2013 | SynergisCAD Blog

AutoCAD_Architecture-1242V posledních dnech Autodesk vydal několik tiskových zpráv a my vám nabízíme jejich stručný souhrn. Nejprve vydal záplatu pro AutoCAD Architecture, nazvanou AEC Elevation Label Hotfix for Service Pack 1. Stáhnout se dá zde. Poté oznámil udělení certifikace konzultační firmě Microdesk v oblasti prodeje a porady prodejcům produktu Autodesk Simulation, jenž umožňuje strukturální analýzu, analýzu modelování energetických zdrojů nebo analýzu mechanického výkonu. Poté byl vydán software Infrastructure Modeler 2013 Release 2, dostupný v sedmi jazykových mutacích a pro 32bitové i 64bitové počítače.

Ten kromě podpory otevřených standardů, lepšího renderování nebo tvorby videí nabízí i verzi pro mobilní telefony, iPad, jako cloudové řešení či pro internetový prohlížeč.
SynergisCAD Blog-1242
A konečně platinový partner Autodesku – Synergis – spustil SynergisCAD Blog pro lepší podporu svých výrobků. Na blogu Synergis Engineering Design Solutions je volné místo pro diskuzi, novinky, informace o softwaru a technické odborné znalosti a posudky. SynergisCAD Blog je i zdrojem informací pro uživatele softwaru od Autodesku, kde se vyjádří a pomohou certifikovaní profesionálové a školitelé Autodesku.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit