Google překladač: English Deutsch

Epson poprvé ve vlastní expozici na Reklama - Polygraf 2013

Autor článku: Epson   

Tags: Epson | Reklama-polygraf | SC-F | SC-T | StylusPro | SureLab | Veletrh

Epson SC-T3000 1319Produkty Epson byly vždy součástí prestižního veletrhu reklamy, médií, polygrafie a obalů v Praze. V rámci letošního jubilejního 20. ročníku se však Epson představí návštěvníkům ve svém vlastním stánku. Veletrh Reklama -Polygraf 2013 se uskuteční v areálu PVA Expo Praha – Letňany ve dnech 14. - 16. května. Účastníci veletrhu se mohou na samostatnou expozici produktů Epson podívat v hale číslo 4 na stánku číslo 428. Zájemcům budou na místě k dispozici zástupci společnosti Epson, kteří jim spolu s autorizovanými partnery dokáží navrhnout komplexní řešení nejen v oblasti velkoformátového tisku.

Epson dnes již pokrývá téměř všechny oblasti velkoformátového tisku od technického, POS, fotografie, nátisku, signmakingu pro vnitřní i vnější aplikaci, tak i tisk transferem na textil a jiné materiály, a to vše pouze s využitím vlastních technologií a vlastního vývoje. Na veletrhu Epson představí tři produktové řady tiskáren SureColor, z nichž budou k vidění tiskárny SC-F6000, SC-F7000, SC-S70600, SC-T3000 dále pak StylusPro SP-7900 a lab tiskové řešení SureLab SL-D3000.
Návštěvníci budou moci shlédnout ukázky tisku včetně Dye sublimační technologie pro transfer na textilie. Expozici doplňují technologická videa s použitím projektoru EB-G5950 nasazeném v ukázce projekce v sign a POS aplikaci.


Mohlo by vás zajímat: