Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Garden party otevřela novou budovu Technodatu ve Zlíně

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: 7042 | Budova | Štefánikova | Technodat | Zlín

Technodat CAE-P6133471Čtvrteční večer 13. června na Štefánikově ulici 7042 ve Zlíně byl vyhrazen zahradní slavnosti pořádané u příležitosti otevření nové moderní budovy společnosti Technodat, vkusně začleněné mezi stávající cihlovou výstavbu z Baťovy meziválečné éry rozvoje města. Na akci se sešli zaměstnanci Technodatu, účastníci Technodat PLM Fóra, které ten den začalo v Luhačovicích, stejně jako další pozvaní hosté. O novou budovu a rozšíření administrativních a školicích prostor ve Zlíně Technodat usiloval více jak 5 let. Nejprve si chtěl pořídit budovu stolící na vedlejším pozemku ulice Štefánikova, ale nakonec dal přednost výstavbě nového objektu, kterým nahradil starší rodinný dům v blízkosti dvou existujících budov Technodatu. Výstavba započala v roce 2012.

Nová budova a školicí středisko Technodatu tedy už nyní patří k nejmoderněji vybaveným školicím prostorám zaměřeným na 3D PLM řešení v České republice a na Slovensku. Bude zázemím pro management, obchodní a technický tým zajišťující prodejní aktivity a podporu řešení Dassault Systèmes je na nejvyšší možné úrovni.
Budova z pohledu ulice Štefánikova třípodlažní má z pohledu od třídy Tomáše Bati ještě o jedno podlaží navíc. Zachovává střídmý styl meziválečné éry, od které se ovšem liší nepoužitím cihlové fasády a velkými tónovanými okny. Také vnitřní vybavení působí střídmě, ale je nabito moderními technologiemi. V suterénu je školicí místnost Gama, tzv. denní místnost a technické zázemí budovy. V přízemí se vstupem ze Štefánikovy ulice jsou školicí místnosti Alfa a Beta. První patro patří členům obchodního a technického týmu a v druhém patře jsou pracovny ředitele společnosti Technodat, CAE-systémy a obchodního ředitele se společnou otevřenou terasou.
Výhledy z oken budovy na Zlín jsou úchvatné, snad nebudou odvádět pozornost školených hostů ani zaměstnanců :-)

 Technodat P6133480
Architekt budovy (vpravo), létající kolo F-Bike a dr. Aleš Kobylík, ředitel Technodatu

Technodat P6133481
Pohled na vstup ze Štefánikovy a dva pohledy ze dvora Technodat „kampusu"

Technodat P6133539
„Denní“ místnost, schodiště a vstupní hala v přízemí

Technodat P6133560
Jedna z učeben, místnost obchodníků a techniků, pohled na létající kolo z 1. patra

Technodat P6133562
Pracovna ředitele, informační cedule a stěna schodiště s osvětlením


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit