Google překladač: English Deutsch

Soutěž Mezinárodní simulacemi podpořený návrh

Autor článku: Altair   

Tags: Altair | ATC | HyperWorks | Soutěž | Student

Altair soutez-1331V rámci svého akademického programu pořádá společnost Altair pro studenty soutěž International Simulation Driven Design. Začala už 1. července a potrvá do 31. ledna 2014. Z letáku vybíráme: „Je celá o vás a vaší kreativitě. Bez ohledu na to, jakou inženýrskou disciplínu jste se rozhodli studovat, je simulace klíčovou součástí překonávání výzev inženýrského designu dneška a zítřka. Žádáme vás, abyste přemodelovali nebo překonstruovali objekt podle vašeho výběru, s nímž se každodenně setkáváte. Cílem je zlepšit jeho ergonomii, výkon, hmotnost, trvanlivost, funkčnost, vyrobitelnost a udržitelnost.

Klání se mohou zúčastnit jednotliví studenti nebo týmy složené ze dvou studentů starších osmnácti let a případný poradce ze školy. Nyní máte šanci se odlišit!“

Více informací o soutěži, včetně registračního formuláře, vstupních informací o požadavcích na soutěžící, kritériích hodnocení, cenách a další všeobecné podmínky najdete na tomto odkazu.
Z velkého množství informací je vhodné zmínit to, že simulaci je třeba provést v programu HyperWorks a že vítěz bude pozván prezentovat svůj návrh na Altair Technology Conference (ATC). Na výběr bude mít lokalitu (USA, Evropu, Indii, Čínu, Malajsii, Koreu nebo Japonsko), bude mít zaplacenou letenku, celý pobyt na této konferenci a navíc dostane 2000 dolarů v hotovosti. Stejné podmínky jsou i u dvoučlenného týmu. Druhý v pořadí dostane odměnu 2000 dolarů v hotovosti, tým se o tuto odměnu podělí, a třetí v pořadí dostává 1000 dolarů, tým se opět dělí.


Mohlo by vás zajímat: