Google překladač: English Deutsch

Výstava EuroMold ve Frankfurtu klepe na dveře

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: Euromold | Frankfurt | Schott Systeme | SpaceControl | Veletrh | Výstava

euromold-1348Jubilejní 20. ročník specializovaného a mezinárodně uznávaného veletrhu EuroMoldu se koná ve dnech 3. až 6. prosince ve Frankfurtu nad Mohanem. EuroMold je orientován směrem k uživatelům v oblastech, jako je automobilový, subdodavatelský, elektrický a elektronický průmysl, spotřebiče pro domácnost, lékařské přístroje, spotřební zboží, letecké a vesmírné cestování, volný čas a sport. Navíc je zaměřen na firmy, které jako součást svého podnikání poskytují aplikační vývoj. Mezi firmami, které zvou k návštěvě, je také například výrobce 3D myší SpaceControl (hala 11/stánek 128) nebo firma Schott Systeme, chystající se vystavovat svůj program Pictures by PC ve verzi 3.6 (hala 11/stánek D63).

Podle obdržených informací prodloužil SpaceControl „narozeninovou“ 10% slevu na nově zakoupené 3D myši do 30. listopadu 2013 a také 100eurovou slevu při výměně staré 3D myši za novou.
Schott Systeme pro změnu zve na živou prezentaci v rámci Design + Engineering Fóra, které začíná v pátek 6. prosince 2013 v 10 hodin v hale 11.


Mohlo by vás zajímat: