Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Vydání nové verze Surfcamu 2014 R1 B155

Autor článku: 3E Praha Engineering   

Tags: 2014 R1 B155 | 3E Praha Enginnering | Licencování | SURFCAM | Změny

surfcam 1353S novou verzí přichází několik změn, které souvisejí s vlastnictvím systému Surfcam firmou Vero. Moderní technologie této firmy se neprojevují jen v nových funkcích, které s sebou nová verze přináší, ale i například v novém licencování systému a instalaci českého prostředí. Licencování systému je zcela přepracováno a uživatel tak získává více dostupných možností. Podstatnou změnou je možnost přechodu na využívání systému bez hardwarového klíče, přičemž rozhodnutí zda tuto volbu využívat nebo zůstat u hardwarového klíče, zůstává zcela na uživateli. Rovněž síťové licencování je nyní v režii technologie Vero a nabízí tak uživatelům nové možnosti. České prostředí bude nyní dodáváno v rámci jedné instalace systému Surfcam.

Samotná lokalizace českého prostředí je tak nyní spravována rovnou ve vývoji produktu a je připravována tak, aby v budoucnu nenarušovala rychlost a plynulost vydání nových verzí, service packů, případně opravných balíčků.
České prostředí k nové verzi je již zcela připraveno, ale prochází závěrečným testovacím procesem, který probíhá mezi 3E Praha a vývojem produktu. To ale nic nemění na tom, že anglická verze byla oficiálně uvolněna a připravena pro uživatele.
V případě zájmu o stažení nové anglické verze Surfcamu 2014 R1 B155 kontaktujte společnost 3E Praha Enginnering na adrese podpora@3epraha.cz. Její prioritou ale zůstává dodání kompletní české verze, o jejíž podobě dodání budete informováni v nejbližší době.


Mohlo by vás zajímat: