E LINKX
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

GEPRO
SOLIDWORKS
Siemens

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Mio má přepracovaný web

Autor článku: Administrator   

Tags: GIS | GPS

Mio929.jpgSvětový výrobce navigací Mio oznámil spuštění nové verze svých firemních internetových stránek - www.mio.com. Přepracované stránky se mohou pochlubit lepší funkčností a mnoha výhodami pro návštěvníky, mezi něž patří zjednodušené hlavní menu s odkazy na nejužitečnější stránky, obohacený firemní produktový obsah a služby v rámci sociálních sítí, s jejichž pomocí mohou uživatelé přímo komunikovat se společností Mio. Důraz je kladen na snadné používání – jakmile se návštěvníci připojí, vidí nejaktuálnější zprávy a najdou vše potřebné přímo na první stránce. Nemarní tedy čas, nemusejí proklikávat mnoha stránkami a hledat v moři informací. Podle interního průzkumu společnosti Mio vyhledávají návštěvníci stránek nejčastěji tři služby: „Podpora”, „Produkt” a „E-shop”; proto tedy služby viditelné v hlavním menu navedou návštěvníky na domovské stránky přímo k těm nejrelevantnějším informacím.
Návštěvníci, které zajímají informace o společnosti Mio, se mohou prostřednictvím sekce „O společnosti Mio” dozvědět leccos ze zákulisí značky. V sekci „Tiskové oddělení” se nachází bohatší tiskové zprávy, archiv cen & recenzí a pravidelné měsíční bulletiny. Obrázky produktů mohou být staženy ze sekce „Mediální galerie”.
Na své internetové stránky firma Mio rovněž zařadila veškeré webové nástroje, které uživatelé potřebují k vzájemné interakci na komunitních serverech/stránkách, například oblíbený Twitter, Flickr, Digg a blogy se značkou Mio. Krom těchto nástrojů společenských sítí se uživatelům mohou aktuální zprávy o společnosti rovněž stahovat prostřednictvím RSS služby.
V celé řadě on-line kampaní se společnost Mio zaměřila na on-line marketing. Jde například o spuštění firemního blogu společnosti Mio na sklonku loňského roku, hostování virtuální road show v březnu, v květnu a u příležitosti konání veletrhu Computex, obnovení členského programu prostřednictvím nově spuštěné služby Mio Advantage a rovněž spuštění blogu Mio Travel.
Nová verze stránek se zatím týká globální internetové stránky firmy, do konce roku projdou změnami také regionální stránky.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit