Control
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

ORBIT
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Vývoj kontejnerových systémů

Tags: CAD

Ve společnosti CTS – servis je Autodesk Inventor používán od roku 2003. V posledním období byl nasazen při vývoji nejnovějšího stavebnicového systému jednoramenných teleskopických mechanismů o zdvihacím a sklápěcím výkonu 8 a 9 tun.

Při vývoji a následné tvorbě výrobní dokumentace je využíván software firmy Autodesk, především Autodesk Inventor 2008 ve spolupráci s Autodesk Vault 2008, přičemž licence jsou udržovány pomocí programu Subscription. Konstrukce jsou podrobovány pevnostním kontrolám pomocí metody konečných prvků, modely z Inventoru jsou přenášeny ve formátu STEP k dalšímu zpracování.
Nové vyvíjené typy teleskopických mechanismů jsou určeny pro zákazníky z České republiky, Německa, Holandska, Španělska a dalších zemí. Konstruktéři však využili předností Autodesk Inventoru také při vývoji nových řad kontejnerů a nové generace speciálních snímatelných přepravních plošin pro armády NATO.
Používáním produktu Autodesk Inventor se průběžně daří nejen zkracovat vývojový proces výrobku, ale také precizovat výrobní dokumentaci z hlediska čitelnosti a celkové srozumitelnosti. Výstupy z Inventoru jsou pravidelně využívány pro katalogy náhradních dílů vyvíjených produktů. Zástupci společnosti velmi oceňují preciznost grafického zobrazení vyvíjených dílů, které udržuje konstruktéra neustále „v obraze“. Kladné hodnocení navíc podtrhují příjemné uživatelské prostředí a možnosti tvorby precizní výrobní dokumentace. V oblasti správy dat konstruktéři vysoce hodnotí spolehlivost aplikace Autodesk Vault Explorer 2008.

Dodavatelem řešení je společnost XANADU.

O CTS – servis, spol. s r. o., Okřínek

Firma je tradičním výrobcem kontejnerových systémů v České republice. Výrobní program je postaven výhradně na produktech z vlastní konstrukční kanceláře.
Konstruktéři využili Autodesk Inventor při vývoji speciálních kontejnerů a snímatelných přepravních plošin pro armády NATO
Konstruktéři využili Autodesk Inventor při vývoji speciálních kontejnerů a snímatelných přepravních plošin pro armády NATO


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit