Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů
Minerva
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

NICOM
Bim.Point

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Den uživatelů řešení Autodesk Inventor

Autor článku: Administrator   
Dalesice_921.jpgSpolečnost Tech Data Distribution ve spolupráci s firmou Autodesk pořádá 9. června 2009 první Den uživatelů řešení Autodesk Inventor. Setkání proběhne v malebném pivovaru filmových Postřižin v Dalešicích. Uživatelé strojírenských řešení Autodesku zde budou moci načerpat nové informace a znalosti, pomáhající jim přímo zlepšit jejich každodenní práci na reálných projektech, a také ovlivnit další vývoj Inventoru a setkat se s kolegy z oboru při vzájemné výměně zkušeností. Seminář je zcela zdarma pro všechny držitele platných licencí řešení Autodesk Inventor či AutoCAD Mechanical s předplatným v rámci programu Subscription. V průběhu jednodenního semináře, jehož nedílnou součástí bude také prohlídka pivovaru, proběhne řada přednášek s názornou ukázkou využití aplikací Autodesk Inventor 2010, AutoCAD Mechanical 2010 či Autodesk Vault 2010 při řešení projektů z praxe.
V rámci týmu zkušených přednášejících přislíbili účast mj. Peter Priesol ze společnosti Autodesk i Martin Farka a Michal Brlica z Tech Data, stejně jako zástupci mezinárodního týmu vývojářů Autodesk Inventoru, který sídlí v českém Děčíně.

V rámci Dne uživatelů řešení Autodesk Inventor zazní například tato témata:
  • Jaké nové zajímavé funkce a technologie obsahují přicházející verze Autodesk Inventor 2010, AutoCAD Mechanical 2010 a Data management Vault 2010.
  • Tipy a triky, jak efektivně používat Autodesk Inventor.
  • Jaké výhody přináší předplatné (program Subscription), jak pracovat se Subscription centrem, jak najít zajímavé informace pro produkty Autodesk Inventor 2010, Autodesk Inventor Tooling 2010, AutoCAD Mechanical 2010 či Data management Vault 2010.
  • Vybrané postupy napříč celou funkcionalitou Autodesk Inventoru 2010 představené na konkrétních projektech.
  • Jaké nástroje výrazně zlepší Vaši práci v prostředí Autodesk Inventor 2010 a Vault 2010.
I uživatelé, kteří se domnívají, že znají všechny zásadní výhody Autodesk Inventoru, mohou být překvapeni, kolik užitečných informací pro ně pořadatelé akce připravili. Pozvánku s dalšími informacemi, stejně jako možnost registrace a bližší informace o programu, místu konání i dopravní dostupnosti naleznete na adrese www.autodeskclub.cz/inventor.