Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů
Minerva
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

NICOM
Bim.Point

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

PLM Forum 2009 klepe na dveře

Autor článku: Administrator   
Smlyn925.jpgKonference PLM Forum 2009, která se letos koná ve westernovém městečku Šiklův Mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem 23. až 24. 6. 2009, vychází z tradice odborných seminářů a setkání uživatelů organizovaných každoročně firmou Technodat - v posledních letech za významné podpory firem Dassault Systèmes a IBM. Konference si klade za cíl představit a diskutovat aktuální trendy v oblasti PLM, tedy v oblasti systémů, které podporují návrh, vývoj a údržbu výrobku během jeho celého životního cyklu. Pozornost bude věnována optimalizaci procesů předvýrobních etap. Program vychází z názvu konference – snaží se v co nejvyšší šíři představit problematiku PLM řešení, a to z pohledu nezávislého odborníka, výrobce software, dodavatele a především také uživatele řešení. Část přednášek bude prezentována nezávislými osobnostmi nebo zákazníky.
Po oba dny konference bude vytvořen významný prostor pro zástupce firem Dassault Systèmes, kteří společně se specialisty z firmy TECHNODAT seznámí účastníky s aktuálním stavem portfolia nabízeného PLM řešení. Organizace konference a její bohatý doprovodný program vytváří prostor pro diskusi mezi zákazníky.
Speciálními hosty v první den konání jsou prof. Ján Lešinský (STU Bratislava), který přednese příspěvek na téma Aktuální vývoj a automobilový průmysl 2009-2015, a Pavel Sobíšek (UniCredit Bank) s tématem Finanční krize a její ozvěny v českém průmyslu.
Účast na konferenci je bezplatná, ale bez registrace není možná. Ubytování si hradí účastníci na místě v hotovosti. Více informací zde.