Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Pro budoucí konstruktéry lodí

Úterý, 07 Červenec 2009 16:06
3Dmodelovani928.jpgSpolečnost ShipConstructor Software Inc (SSI) ve spojení se dvěma vysokými školami, osmi loděnicemi a pěti designerskými firmami vytvořila komplexní materiály pro výuku moderního loďařského designu a modelování na vysokoškolské úrovni. Tyto výukové prostředky byly vyvíjeny v přímé návaznosti na potřeby loďařského průmyslu a jsou navrženy pro studenty se základními znalostmi AutoCADu, kterým poskytnou praktické dovednosti a znalosti, které jsou nezbytné k tomu, aby se mohli stát konstruktéry v loděnicích nebo námořních konstrukčních kancelářích. Součástí výukových materiálů jsou lekce o loďařských materiálech, klasifikacích prostředí, otázkách bezpečnosti, loďařské terminologii, výrobních strategiích, výrobních loďařských výkresech a zásadách konstrukce pro výrobu.
ShipConstructor928.jpgVelký důraz je kladen na praktické znalosti, které studenti získávají na konstrukčních modelech, potrubí, klimatizaci, elektrických rozvodech a částech výstroje v ShipConstructoru, loďařském konstruktérském programu založeném na 3D AutoCADu. V lekcích se studenti také naučí tvořit soustavy, montáže a další realistické výstupy. Tato praktické zkušenosti kombinované se solidními teoretickými znalostmi zajišťují osvojení schopností požadovaných v loďařském průmyslu. O koordinovaný rozvoj tohoto vzdělávacího balíčku se stará zkušený pedagog a bývalý manažer loděnic Graham Chamberlain. Ve spolupráci s University of Wisconsin (Marinette), University of South Alabama, a Worldwide Instructional Design System (WIDS), partnery v podnikání, vytvořil komplexní soubor studijních modulů, které lze snadno implementovat ve vzdělávacích institucích.
Existuje pět dvouhodinových činností v 3D modelování, které mohou být přidány do stávajících vzdělávacích programů AutoCADu. Do řady kurzů může být také seskupeno 5500 souborů, videí, odkazů a lekcí na DVD. Zástupci průmyslu v současné době pracují na akreditaci těchto materiálů certifikačním orgánem.
ShipConstructor v současné době pracuje s vybraným počtem vzdělávacích institucí, které mu pomohou začlenit tento zdroj do svých učebních osnov.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit