Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Pro správu dokumentů, řízení projektů a sledování nákladů

Čtvrtek, 23 Červen 2005 15:24
Společnost Nemetschek představila na odborném semináři v Praze a Brně svá tři softwarová řešení pro oblast elektronické správy a archivaci dokumentů, řízení projektů a sledování nákladů projekčně orientovaných firem - systémy DocuWare, Rivera a MyOffice. Seminář byl určený především pro projektové manažery, developery, manažery stavebních firem a projekční kanceláře, které se v praxi stále častěji setkávají s požadavkem na vzájemnou výměnu informací a jejich bezpečné sdílení.

Specifickým rysem stavebních projektů je značné množství nestrukturovaných dokumentů (zejména výkresů), které navíc v průběhu projektu mění svůj obsah a vyskytují se v různých verzích. Zajištění neustálého přístupu k dokumentaci v aktuální podobě, její rychlé vyhledání, bezpečná archivace a sdílení v rámci celého pracovního týmu se stává rozhodující výhodou v náročném konkurenčním prostředí.

DocuWare – archivace a správa dat DocuWare představuje výkonný systém pro správu a archivaci dokumentů nejrůznějších typů, které se ve firmě vyskytují. Systém DocuWare umožňuje vytvořit centrální spisovou službu, kam jsou veškeré dokumenty (elektronické i papírové) důsledně ukládány. Všichni zaměstnanci jsou tak schopni snadno a rychle vyhledat jakýkoli dokument a zároveň je zaručena maximální bezpečnost uložených dat.

Rivera – správa dokumentů v rámci projektu

Na rozdíl od systému DocuWare je systém Rivera určený především firmám projektově orientovaným, které převážně pracují s nestrukturovanými dokumenty. Kromě běžných obchodních dokumentů (korespondence, smlouvy apod.) je tedy systém Rivera schopen velmi dobře spravovat dokumenty typu výkres. Práci s výkresy v systému Rivera umožňuje univerzální prohlížeč, který dokáže zobrazit dokumenty ve více než 300 různých formátech.

MyOffice – řízení projektů a nákladů

Systém MyOffice je univerzální nástroj pro zvýšení efektivity projekčně orientovaných firem. MyOffice pomáhá při organizaci a řízení jednotlivých procesů v rámci projektu a všech činností, s tím spojených. Každý projekt je rozčleněn do jednotlivých fází a dílčích činností, k nimž se přiřadí potřebné zdroje, a to jak lidské (zaměstnance i externí spolupracovníky), tak i např. technické vybavení (počítače, CAD systémy, plotry, vozidla, apod.).


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit