Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Multidotyková technologie Bamboo

Pátek, 06 Listopad 2009 12:09

Tags: Hardware

wacombamboo945.jpgWacom představil tablet Bamboo druhé generace kombinující multidotykovou technologii s dotykovým perem. V souladu se stávajícími spotřebitelskými trendy a po představení dotykových zařízení, jako je iPhone od společnosti Apple, Bamboo nabízí jednoduchý a spontánní způsob používání počítače. Ovládání je zajištěno multidotykovou plochou (dotyk prstu) nebo pro větší přesnost digitálním perem. V této řadě jsou představovány čtyři výrobky – Bamboo, Bamboo Fun, Bamboo Pen a Bamboo Touch. Výrobky Bamboo jsou zaměřeny na spotřebitele, pro něž je počítač součástí digitálního životního stylu a používají jej pro komunikaci, sdílení a vytváření obsahu. Spojení technologie pera a technologie dotyku prstem v jednom zařízení představuje to nejlepší z obou světů, a používání počítače se tak stává ještě snadnější, rychlejší a zábavnější. Jednoduchým klepnutím prstu na digitální plochu zvolíte ikonu, otevřete nabídku nebo spustíte aplikaci.

Pohybem dvou prstů se dají jednoduše otáčet obrázky nebo dokumenty, procházet digitální alba nebo prezentace, rolovat texty nebo tabulky v aplikaci Excel a přibližovat a oddalovat obrázky nebo mapy. Technologie dotykového pera umožňuje několika jednoduchými tahy perem připojit k jakémukoliv digitálnímu dokumentu kresbu, podpis nebo komentář. Proces se podobá použití tradičního pera a papíru a zajišťuje vysokou přesnost. Uživatelé mohou snadno kreslit přirozené čáry a retušovat digitální obrázky, čímž se podporuje jejich tvůrčí talent. Díky tomuto nástroji můžete využít funkce digitálního pera ve stávajících operačních systémech a tvůrčí software s podporou citlivosti na přítlak.

Uživatelé mohou jednoduše a rychle volit mezi funkcemi dotyku a pera. Dotknete-li se povrchu tabletu prstem, vstup se nastaví na dotyk. Přiblíží-li se k tabletu hrot dotykového pera, dotyk se automaticky vypne a vstup se přepne na pero. amboo Dock a Bamboo Minis jsou stále se rozšiřující řadou malých, ale užitečných aplikací, které umožňují uživatelům dělat cokoliv od digitálního kreslení a skicování až po vpisování ručně psaných poznámek do map nebo hraní zábavných malých her. ruhá generace Bamboo je ultratenká (8,5 mm), optimalizovaná pro levou i pravou ruku a její součástí je integrovaný držák pro praktické odkládání nového a lehkého digitálního pera. Dále je zařízení vybaveno čtyřmi programovatelnými klávesami.

Tablet Bamboo v elegantním černém designu spojuje v jediném zařízení dotykové pero a multidotykový vstup a je ideálním zařízením pro domácí kancelář nebo pracoviště. Může být používáno pro doplňování podpisů, poznámek, kreseb a čar do e-mailů, dopisů, tabulek, prezentací a dokumentů. Mimo to zjednodušuje navigaci v počítači a na internetu. Doporučená cena Bamboo je 2 368 Kč.
Produktové video  Bamboo v praxi

Tablet Bamboo Fun ve stříbrné barvě opět spojuje dotykové pero a multidotykový vstup. V nabídce je ve dvou velikostech – malý a středně velký. Je to univerzální zařízení, ideální pro spotřebitele, kteří chtějí rozvíjet své tvůrčí schopnosti. Uživatelé mohou snadno vytvořit přirozené a autenticky vypadající malby, skici a nákresy a retušovat, vylepšovat, spravovat a sdílet digitální fotografie. Bamboo Fun Small a Medium můžete získat za doporučenou cenu 2 630 Kč a 5 272 Kč.
Produktové video  Bamboo v praxi

Řadu doplňuje Bamboo Touch (pouze dotykový vstup) a Bamboo Pen (pouze dotykové pero), které pořídíte za 1 845 Kč a 1 583 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Každý výrobek této řady (vyjma Bamboo Touch) nabízí Bamboo Scribe, aplikaci pro účinné rozpoznávání rukopisu, Bamboo Explore, pokročilý vyhledávací nástroj pro Windows, a Bamboo Space, online aplikaci pro shromažďování a sdílení nápadů. Dále Bamboo Pen obsahuje ArtRage, Bamboo Fun Small nabízí ArtRage a Photoshop Elements a Bamboo Fun Medium nabízí ArtRage, Photoshop Elements a Painter Essentials.
Bamboo je možné použít se stávajícími operačními systémy Windows a Mac, včetně Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Mac OS 10.4, 10.5 a 10.6.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit