Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nová verze Autodesk Clubu

Středa, 17 Únor 2010 08:36

Tags: Autodesk

autodeskclub1007.jpgSpolečnosti Tech Data Distribution a Autodesk 10. 2. 2010 přesně ve 20.10 spustily novou verzi oblíbeného odborného portálu Autodesk Club, který společnost Tech Data provozuje pro více než 18 800 registrovaných členů. Stránky Autodesk Clubu patří za více než pět své existence mezi nejnavštěvovanější odborné portály věnované softwaru. Denně přinášejí řadu zajímavých a důležitých informací o produktech společnosti Autodesk. Autodesk Club je portál určený všem uživatelům softwaru Autodesk, kteří si chtějí rozšiřovat odborné znalosti, konzultovat své technické dotazy se špičkovými odborníky, nebo najít nejbližšího prodejního partnera.

Stránky jsou cenným zdrojem informací nejen pro registrované členy odborné komunity. Registrace do klubu je pro všechny zdarma a kromě rozsáhlé databáze několika tisíc odborných článků, tipů a triků, zde každý uživatel najde řadu bezplatných seminářů, školení a instruktážních materiálů týkajících se software Autodesk. Členům jsou navíc k dispozici plné zkušební verze programů Autodesk, studentské licence zdarma a v neposlední řadě mohou členové za svou aktivitu v klubu získat hodnotné dárky.

„Autodesk Club si za dobu své existence vydobyl silné postavení mezi odbornými servery a my jsme cítili, že nastal čas změnit nejen grafickou podobu klubu, ale především nabídnout návštěvníkům více, než měli doposud k dispozici,” říká Marek Svoboda, Marketing Manager společnosti Autodesk. „Mezi právě uvedenými novinkami klubu najdeme například přehlednější grafické členění webu na jednotlivé oborové segmenty, ale i věrnostní program pro registrované členy,” doplňuje Ivona Foltýnová ze společnosti Tech Data Distribution, odpovědná za celý projekt.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit