Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Menší závislost na 2D výkresech

Pátek, 09 Duben 2010 10:17

Tags: 3D CAD | Data

anark1014.jpgSpolečnost Anark Corporation, poskytovatelka automatizovaných 3D CAD transformačních a vizualizačních řešení a klíčový Adobe Manufacturing Solutions Partner, oznámila dostupnost dvou významných rozšíření produktu Adobe, která umožní uživatelům interaktivně zkoumat 3D PDF obsahující 3D Model Based Definition (MBD – na modelu založené definice) a Product Manufacturing Information (PMI – výrobní informace o produktu). Interactive PMI Pro je plug-in pro Adobe  Acrobat  Pro Extended (APEX), který přidává nový model a PMI dotazovací schopnosti 3D PDF dokumentům, které obsahují geometrické rozměry, výrobní tolerance a další 3D anotace.

Přidáním pokročilých dotazovacích schopností do nových a existujících 3D PDF umožňuje Anark Interactive Pmi Pro jasnou komunikaci mezi vnitřními a vnějšími zainteresovanými stranami se zřetelem na původní originální návrh. Jakmile je 3D PDF zpracováno a rozšířeno, mohou být PMI data zjišťována v jakékoli verzi Acrobat Pro nebo Acrobat Pro Extended, s nebo bez Anark plug-inu. Pro zpracování velkoobjemových 3D PDF běží Anark Interactive PMI Pro Server jako komponenta Adobe LiveCycle ES serveru, přidává tyto nové dotazovací schopnosti návrhu do souborů 3D PDF a umožňuje dotazování při použití bezplatného Adobe Readeru, který najdeme v současné době na téměř 98 % všech počítačů po celém světě.
Anark Interactive PMI Pro kombinovaný s možností vkládat výrobně kvalitní CAD modely a související data výroby produktů v rámci bezpečných, na normách založených 3D PDF dokumentů umožňuje malým a středně velkým firmám a velkým výrobním podnikům realizovat to, co na 3D modelu založené definice slibují a dramaticky snižují nebo zcela odstraňují – náklady a složitosti potřebné k vytváření, udržování a distribuci 2D CAD výkresů v celém dodavatelském řetězci.
Více informací o Anark Interactive PMI Pro najdete zde.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit