Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

FAMADA směřuje ke standardu

Úterý, 13 Duben 2010 09:32

Tags: CAFM | Software

famada1015.jpgSpolečnost SOFTconsult, která vyvíjí software FAMADA, dlouhodobě  působí v oblasti IT pro architekturu a projektování a kontinuálně se věnuje rozvoji v následujících oblastech: oblast AEC/CAD systémů, softwaru na návrh interiérů, vývoj internetových aplikací a prezentací, vytváření typových projektů rodinných domů. Na oblast CAFM a facility managementu se SOFTconsult cíleně zaměřil v roce1997 a po zmapování potřeb trhu se rozhodl vyvinout vlastní systém FAMADA. V současné době nabízí verzi FAMADA 4.1, která je výsledkem aktivní spolupráce s technickým a investičním personálem řady společností. Silnou stránkou produktu je srozumitelnost ovládání, efektivita naplňování, nabídka výstupů a velmi příznivý pořizovací poměr „cena/výkon”.

Uživatelé v praxi oceňují dobře postavenou strukturu systému FAMADA, která odpovídá i jejich individuálním potřebám. Uživatelé zároveň oceňují skutečnost, že s dodávkou software je spojena i pomoc s nasazením systému do jejich firemní struktury. Závěr loňského roku a počátek roku 2010 přinesl systému FAMADA vítězství v řadě výběrových řízení. Nejdůležitější byla vítězství ve výběrových řízeních  Generálního ředitelství cel, Českého rozhlasu, České školní inspekce, Fakultní nemocnice v Hradci Králové a Národní technické knihovně v Praze. V současné době je realizován rozsáhlý projekt propojení správy budov Kooperativy s technickým správcem společností Surpmo.
Výrazný potencionál systému FAMADA spočívá i v možnosti jeho využití projektanty, kteří tak mohou odevzdávat své projekty investorům v přehledné a inteligentní elektronické podobě. Tento způsob moderní komunikace je ověřen v praxi a vytváří podmínky pro ideální propojení standardních procesů mezi investorem, projektantem a správcem stavebního díla.

fmd-schema1015.jpg


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit