Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Sada CorelDRAW pro domácnosti a studenty

Pondělí, 06 Září 2010 11:53

Tags: Grafika | Software

coreldrawx5_1036.jpgSpolečnost Corel zveřejnila verzi sady CorelDRAW Graphics Suite X5 pro studenty a domácnosti, která již získala řadu ocenění. Sada CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty umožňuje instalaci až do 3 počítačů v rámci jedné domácnosti a je nabízena za cenu 99 EUR. Poskytuje veškeré nástroje, které uživatelé potřebují při vytváření špičkových návrhů a stránkového zlomu pro domácí i školní projekty. Tato nová grafická sada je plná nástrojů umožňujících vytvářet grafické návrhy, od potisku triček přes webovou grafiku až po loga, pohlednice, plakáty či letáky.
Díky bohaté kolekci obsahu, který je součástí Edice pro domácnosti a studenty, mohou uživatelé snadno rozpracovávat své tvůrčí nápady a převádět je do praxe. K dispozici je 1 300 klipartů, 14 návrhových šablon a více než 140 písem OpenType. Nový integrovaný nástroj pro vyhledávání obsahu Corel CONNECT umožňuje hledání obrázků, šablon, písem a grafiky ve vlastním počítači i na vybraných webech. Sada je rovněž vybavena novými fotografickými efekty, které umožňují experimentovat s různými styly, jako je např. Zářivost zvýrazňující intenzitu barev a Fotografický filtr simulující různé filtry fotoaparátu. V neposlední řadě je k dispozici také nový režim zobrazení Pixely a dialogové okno Exportovat pro síť WWW, které umožňují zvládnout webovou grafiku hned napoprvé. Součástí je rovněž plnobarevná tištěná příručka Začínáme a dvě hodiny instruktážních videosnímků, které uživatelům usnadní zahájení práce.
 
Sada CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty zahrnuje následující hlavní aplikace:
  • CorelDRAW X5: intuitivní aplikace pro vektorové ilustrace a stránkový zlom
  • Corel PHOTO-PAINT X5: aplikace pro profesionální úpravy obrázků
  • Corel PowerTRACE: nástroj umožňující rychle a přesně převádět rastry na upravitelnou vektorovou grafiku
  • Corel CAPTURE: jednoduchý nástroj pro tvorbu snímků obrazovky
  • Corel CONNECT: integrovaný vyhledávací nástroj umožňující vyhledat obrázky, šablony, písma a grafiku ve vlastním počítači i na vybraných webech
  • PhotoZoom Pro 2:modul plug-in zajišťující zachování kvality fotografií při zvětšování digitálních obrázků v aplikaci Corel PHOTO-PAINT (vyžadována registrace)
Sadu CorelDRAW Home & Student Suite X5 Edice pro domácnosti a studenty lze nyní zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 99 EUR včetně DPH. Verze v krabici jsou k dispozici u špičkových prodejců v Evropě, na Středním východě a v Africe.
Sada je nyní k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině, italštině, španělštině, brazilské portugalštině, polštině, ruštině a češtině. Tento software je určen pouze pro osobní nekomerční účely.
Další informace o sadě CorelDRAW Graphics Suite X5 naleznete na webu společnosti Corel.
Informace o celosvětovém využití sady CorelDRAW Graphics Suite naleznete na webu komunity uživatelů tohoto produktu.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit