Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Mio držák do auta pro iPhone a iPod touch

Čtvrtek, 09 Září 2010 11:53

Tags: GPS | Hardware

gpscarkit1_1036.jpgMio Technology uvádí na trh GPS Car Kit – držák do auta, který pracuje s přístrojem iPhone 4 a majitelům dalších generací přístrojů iPhone nebo iPod touch navigovat z bodu A do bodu B bezpečnějším způsobem a využívat všech výhod tohoto řešení. K výhodám patří výkonný vestavěný GPS přijímač, Bluetooth hands-free volání a přehrávání hlasových pokynů a hudby reproduktory stereo systému v autě. Mio GPS Car Kit pracuje s většinou navigačních programů, které jsou k dispozici pro iPhone a iPod touch. Mio přidává navíc jednu praktickou vlastnost pro uživatele, kteří chrání svoje přístroje iPhone nebo iPod touch pevným nebo měkkým pouzdrem – držák umožňuje používat přístroje bez pouzdra i s pouzdrem, takže je nemusíte sundávat.
Systém je velmi jednoduchý. Uživatel umísťuje iPhone nebo iPod touch do držáku, ve kterém je vestavěný externí GPS přijímač pro lepší satelitní příjem. Pokud chcete používat držák také jako hlasitý hands-free telefon, můžete jej připojit přes Bluetooth, který je při prvním zapnutí automaticky nastaven do režimu vyhledávání a připraven pro spárování. iPhone je připraven pro hands-free telefonování hned po připojení k držáku. Mio GPS Car Kit poté dobíjí iPhone nebo iPod touch a během jízdy zajišťuje dobře srozumitelný přenos navigačních pokynů a telefonních hovorů (iPhone) přes vestavěný reproduktor. Zařízení je vybaveno také zvukovým výstupem, který se dá připojit ke stereo systému auta. To umožňuje uživatelům poslouchat navigační pokyny, telefonní hovory a hudbu uloženu na přístroji iPod touch nebo iPhone přes reproduktory v autě.
Přínosem držáku Mio GPS Car Kit je, že odstraňuje problémy se slabým příjmem GPS signálu a špatně srozumitelnými navigačními pokyny. Snižuje také výrazně riziko pokuty za telefonování při jízdě, protože uživatelé už nemusí při volání brát svůj iPhone do ruky.
Zařízení se dá snadno připevnit pomocí přísavky na čelní sklo, umožňuje použití na výšku
i na šířku a je kompatibilní s většinou navigačních programů a všemi Bluetooth zařízeními. Telefonní hovory lze přijímat, odmítat nebo předávat zpět na iPhone. Držák je napájen přes dodávanou 12V přípojku.
Nový držák do auta Mio GPS Car Kit je na trhu k dispozici od září za doporučenou koncovou cenu 99,99 EUR včetně DPH.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit