Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

CadExplorer nyní podporuje ProjectWise

Čtvrtek, 06 Leden 2011 15:36

Tags: Software

CadExplorer 1101Axiom, jeden z nejzkušenějších vývojářů čas spořících CAD softwarových produktů, oznámil uvolnění CadExploreru verze 4.1. Dřívější verze podporovala MicroStation a AutoCAD a nyní přibyl ProjectWise, systém řízení projektů od Bentley. Nová verze CadExploreru nyní umožňuje prozkoumat ProjectWise a nalézt uživatelům prakticky jakékoliv DGN nebo DWG souborové objekty v mnoha souborech na základě široké škály vyhledávacích kritérií, včetně textových řetězců, jmen buněk nebo bloků, úrovně nebo názvů vrstev, barvy, hmotnosti, stylu a mnoha dalších.

Může také provádět dávkové úpravy jak DGN prvků, tak DWG objektů. Najít to, co rychle potřebujete, je pomocí intuitivního a jednoduše použitelného rozhraní CadExploreru hračkou. CadExplorer snadno zjišťuje, filtruje a seskupuje data ze všech vašich DGN a DWG souborů. Podpora ProjectWise v CadExploreru byla hodně vyhledávanou funkcí požadovanou zákazníky. Během více než roku mohli uživatelé (i ne-CAD uživatelé) CadExploreru ignorovat hranice mezi soubory MicroStation a AutoCAD a interaktivně vyhledávat, zobrazovat, analyzovat, zkoumat, podávat zprávy, prohledávat a upravovat MicroStation a AutoCAD datové soubory způsobem, který dříve nebyl možný.
Axiom navíc prohlašuje, že rozhraní CadExploreru poskytuje snadnější způsob, jak najít, předběžně prohlížet a modifikovat text v mnoha MicroStation nebo AutoCAD souborech, než jakoukoliv jinou cestou.
Více se můžete dozvědět na webové stránce Axiomu.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit