Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

X-USB - dvoupásmové WiFi připojení do kapsy

Pondělí, 14 Únor 2011 20:15

Zařízení-pro-připojení-k-internetu-AirLive-x.usb-1107Firma AirLive představila nejnovější bezdrátové připojení k internetu zařízením X.USB. AirLive X.USB je vybaven dvoupásmovou technologií pro signál v pásmu 2,4 a 5 GHz a podporuje Wi-Fi síť s protokoly 802.11 a/b/g/n. Máte-li venkovní bezdrátovou síť, X.USB umožňuje počítači připojit se přímo k venkovní CPE stanici. Dá se říct, že X. USB je v současnosti nejmenším vysoce kompatibilním bezdrátovým přijímačem/klientem na světě. 

Přes své malé rozměry jde spolehlivý „WiFi dongle“ pro vnitřní i venkovní použití. Díky bezdrátové technologii typu N je AirLive X.USB schopen rychlého přenosu dat, pokud uživatel vyžaduje rychlé prohlížení internetu a stahování souborů. X.USB umožňuje připojit dvě antény na své R-SMA konektory, aby se zvýšila citlivost a omezily výpadky připojení, nebo interference v oblasti příjmu.

X.USB podporuje operační systémy jako jsou Windows 7, MAC OS X a Linux, čímž poskytuje pohodlí pro uživatele při instalaci. Ti mohou snadno Airlive X.USB připojit pomocí plug & play bez další konfigurace.
Pro více informací o tomto produktu navštivte tento odkaz.


Mohlo by vás zajímat:
 

Komentáře  

 
# NepracujeGuest 2011-02-18 22:13
Uvadíte, že X.USB podporuje operační systémy jako jsou Windows 7, MAC OS X a Linux, ale pod Linuxem to nepracuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# PracujeGuest 2011-08-18 16:30
V Linuxu s jádrem 3.0 pracuje pěkně. Je potřeba modul carl9170 a nainstalovat balíček carl9170-fw (v Archlinuxu).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Tvrdí to výrobceGuest 2011-02-20 12:55
Podle tvrzení výrobce pracuje X.USB i pod Linuxem a není důvod, proč mu nevěřit. Pokud máte vhodné drivery, mělo by jakékoliv zařízení chodící pod Windows pracovat i na Linuxu. Ovšem získání driverů může být problém. Na webu Airlive nejsou k dispozici momentálně (20.2.2011) žádné drivery, ani ty pro Windows. X.USB je osazeno čipsetem Atheros UB82, takže je potřeba si pro svou verzi Linuxu najít odpovídající drivery na internetu. Dostupnost driverů slibuje manuál k X.USB v sekci Technical Support, takže se dá očekávat, že tam v dohledné době budou. Nicméně výrobce nebude poskytovat k linuxovým instalacím postupy ani další podporu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# v Linuxu jede s driverem není problémGuest 2012-11-27 18:23
V Linuxu funguje naprosto perfektně. Proboha hlavně nehledejte na internetu žádné drivery pro Linux a už vůbec ne na webu výrobce ! Driver je přímo v linuxovém jádru. Jediná věc která je třeba stáhnout je firmware.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit