Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Sleva 40 % na AutoCAD LT 2011 uživatelům starších verzí

Čtvrtek, 17 Únor 2011 14:16
Sleva 40% na AutoCAD-LT-1107Autodesk oznámil, že přichází na český trh s výhodnou nabídkou upgradu pro uživatele licencí starších verzí produktu AutoCAD LT. Uživatelé starších verzí AutoCAD LT mají nyní možnost využít 40 % slevy na nákup licence nejnovější verze AutoCAD LT 2011. Verze vydané v roce 2007 a dříve již nejsou společností Autodesk podporovány a jejich funkce a možnosti jsou současnými verzemi již výrazně překonány. Uživatelům se tak nabízí jedinečná možnost využít mimořádné cenové nabídky a dosáhnout prostřednictvím nejnovější verze vyšší produktivity práce. Navíc původní licence uživatelům nadále zůstávají, čímž získávají možnost rozšíření počtu pracovišť.

Podle výsledků studie AutoCAD LT 2011: Studie produktivity od poradenské firmy David S. Cohn Consulting, nabízí AutoCAD LT 2011 oproti předchozím verzím vyšší výkonnost a produktivitu. Tato studie, která porovnávala produktivitu verzí AutoCAD LT 2011 a AutoCAD LT 2008 u každodenních návrhových procesů v nejrůznějších odvětvích, dospěla mimo jiné k závěru, že při přechodu z aplikace AutoCAD LT 2008 na AutoCAD LT 2011 dosahují uživatelé během vytváření standardních výkresů v průměru o 44 % vyšší produktivitu. Dále z výsledků studie mimo jiné vyplývá, že jednodušší ovládání vylepšeného grafického uživatelského rozhraní spolu s podporou operačního systému Windows 7 znamená nárůst produktivity jednotlivých činností v rozmezí 16 až 90 %.  
Funkce AutoCADu LT umožňují uživatelům dokumentovat své nápady, optimalizovat workflow a spolupracovat se zákazníky a kolegy prostřednictvím standardně používaného souborového formátu DWG. AutoCAD LT 2011 dále zvyšuje produktivitu díky novým nástrojům a příkazům, jež poskytují flexibilitu a kontrolu nad vzhledem výkresů, takže umožňují zvládnout každodenní úkoly mnohem účinněji. Produkt je kompatibilní s Windows 7 a také s Windows Vista a XP. Verze AutoCAD LT 2011 je významným mezníkem tohoto produktu.
Více informací o této nabídce lze nalézt na www.autocadlt.cz/lt-booster-legacy.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit