SolidWorks 2021
Helios
Helios
Google překladač: English Deutsch
Siemens - APS Opcenter
ZWsoft
GFI Unlimited

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk SketchBook Pro na iPadu 2

Pondělí, 16 Květen 2011 09:31

Tags: Autodesk | iPad | SketchBook

Autodesk SketchBook Pro 1120Společnost Autodesk uvedla novou verzi oblíbené aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad, která naplno využívá nové vlastnosti a výpočetní výkon zařízení iPad 2. Autodesk SketchBook Pro for iPad nyní umožňuje uživateli při kreslení kombinovat vysoce kvalitní digitální tužky, pera, zvýrazňovače a rozprašovače, takže je možné vytvářet propracované digitální kresby. Aplikace umocňuje vlastnosti zařízení iPad 2 a poskytuje dosud nejvyšší rozlišení digitálního plátna, takže uživatelé mohou vytvářet kvalitní tisky přímo z iPadu.

Zdokonalená interoperabilita a přenosnost mezi zařízeními se systémem iOS navíc uživatelům umožňuje začít skicovat na zařízení iPhone, pokračovat v kreslení na iPad a dokončit výkres na počítači Mac. Autodesk SketchBook Pro for iPad nyní nabízí 90 nových štětců a ovládacích prvků. V kombinaci s novými přizpůsobitelnými paletami a gesty mají uživatelé snadný a rychlý přístup ke svým oblíbeným štětcům a barvám.

„Bezkonkurenční skicovací funkce na iPadu jsou nyní ještě lepší,“ řekl Samir Hanna, viceprezident spotřebních produktů ve společnosti Autodesk. „Toto je naše největší aktualizace od doby prvního vydání aplikace SketchBook Pro for iPad. Jsme nadšeni z neomezených možností kreativity a uměleckého vyjádření, které tato skicovací a kreslicí aplikace poskytne milionům uživatelů.“

Nové klíčové funkce aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad 2 umožňují uživatelům:
  • importovat fotografie pořízené kamerou iPad 2 přímo do editoru vrstev;
  • vytvářet plátna s vysokým rozlišením 2 048 x 1 536 pixelů a až se čtyřmi vrstvami pro výstup obrazu ve formátu 5x7 palců při 300 dpi nebo 8x10 palců při 200 dpi;
  • využívat až 12 vrstev standardních pláten s rozlišením 1 024 x 768;
  • exportovat a importovat obrázky prostřednictvím funkce Dropbox přímo z aplikace mezi zařízeními iPhone, iPod touch, iPad a Mac.
Kromě toho je nyní v rámci aplikace k dispozici možnost nákupu pěti nových sad štětců s jedinečnými typy štětců, texturami a razítky. Tyto sady jsou pro uživatele aplikace SketchBook Pro k dispozici zdarma (produkty a služby zdarma podléhají podmínkám použití, jež jsou jejich součástí).
Aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad je k dispozici v prodejně App Store na iPadu nebo na adrese www.itunes.com/appstore. V prodejně App Store je také k dispozici Autodesk SketchBook Mobile pro iPhone a iPod touch. Další informace o produktech SketchBook najdete na webové stránce SketchBook Pro.

Novinky o aplikacích SketchBook Pro jsou k dispozici na Facebooku, videa a snímky na YouTube v části Autodesk a v galerii aplikací SketchBook na síti Flickr.

Mohlo by vás zajímat: