E LINKX
Google překladač: English Deutsch
Siemens
SOLIDWORKS

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Pouzdro WD Nomad chrání externí disky My Passport

Úterý, 14 Červen 2011 16:56

Tags: My Passport | WD Nomad | Western Digital

Pouzdro WD Nomad -1124WD představil robustní pouzdro WD Nomad. Je navrženo tak, aby chránilo přenosné pevné disky řady My Passport před pádem z výšky až 2 metry, před vlhkostí a politím a dalšími maléry. Robustní pouzdro WD Nomad se vyznačuje skořepinou z polykarbonátu a vnitřní výplní z elastomeru, který pohlcuje nárazy. Pouzdro dokonce odpovídá přísným armádním normám (MIL-STD-810G) na odolnost. Spolehlivý uzávěr a silikonové těsnění nedá šanci špíně, prachu a vlhkosti.

Funkční design zahrnuje i vstup pro kabel USB připojení, takže k disku je možné se připojit i v případě, kdy je uschován v pouzdře. Navíc vnější jednolité poutko dovoluje uživateli připnout karabinu, kabel či silonové očko pro ještě pohodlnější používání.
Pouzdro WD Nomad -1124

 

„Spotřebitelé i profesionální uživatelé jsou stále více ´datově mobilní´ a přenosné pevné disky jim umožňují brát kamkoli svá videa, fotografie a další data,“ říká Dale Pistilli, vice president pro marketing řady značkových produktů WD. „Společnost WD, jako světový lídr v produktech pro externí ukládání dat, ví, jak ochránit data na pevných discích. Stejné úsilí jsme věnovali tomu, jak zkonstruovat toto robustní pouzdro. S pevným diskem WD My Passport a robustním pouzdrem WD Nomad, mohou být uživatelé klidní a jistí, že dělají vše proto, aby ochránili své digitální životy ať už cestují pro zábavu, či například denně do práce.“

Nové pouzdro WD Nomad je kompatibilní s disky řady My Passport včetně My Passport Essential, My Passport Essential SE, My Passport Elite, My Passport for Mac, a My Passport SE for Mac.
Pouzdro je k dostání ve vybraných prodejnách prostřednictvím distributorů a prodejců produktů WD. Doporučená cena je 23 EUR.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit