Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

První pracovní stanice Fujitsu Celsius s Cold Plug konektorem

Úterý, 28 Červen 2011 15:37

Tags: Hardware

Fujitsu Celsius W510Celsius W510 je první pracovní stanicí Fujitsu s Cold Plug konektorem. Cold Plug konektor umístěný na přední straně pracovní stanice, umožňuje přístup k pevnému disku bez otevření šasi. Díky tomu je přidání dalšího pevného disku velmi snadné. Zvýšení úložné kapacity představuje významný přínos hlavně pro uživatele pracující s velkými soubory. Kromě toho Cold Plug umožňuje snadné vyjmutí pevného disku např. z bezpečnostních důvodů. Další možností je využití Cold Plug pro připojení druhého pevného disku pro místní zálohování.

Díky novému šasi, vylepšenému tepelnému řízení a tichým ventilátorům vyniká Fujitsu Celsius W510 tichostí provozu.

Nejrychlejší dostupné procesory, včetně vysoce výkonného multijádrového Intel Core druhé generace a čtyřjádrového procesoru Intel Xeon, grafické karty a pevného disku zajišťují vysokou produktivitu a výpočetní výkon. Celsius W510 má ISV certifikaci, která zaručuje, že profesionální aplikace běží hladce a spolehlivě. Díky tomu je snadné integrovat stanici do stávajícího IT prostředí společnosti.

Nový Fujitsu Celsius W510 je na českém a slovenském trhu k dispozici za cenu od 25 400 Kč bez DPH dle konkrétní konfigurace.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit