Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Za CADfórem do brněnského Bobycentra

Pondělí, 15 Srpen 2011 14:49

Tags: Autodesk | Bobycentrum | CAD Studio | CADfórum

Brněnské Bobycentrum uvítá CADfórum 2011 -1133Osmý ročník největší domácí konference pro konstruktéry, zaměřené na výměnu praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, je v plném chodu. Hlavním tématem letošního CADfóra je „Digitální prototypování v praxi“. Pořadatelem akce, která probíhá ve dnech 19. a 20. října v brněnském hotelu Bobycentrum, je společnost CAD Studio a hlavním partnerem konference je Autodesk. Stejně jako v minulosti je vstup na akci pro registrované návštěvníky zdarma.

„Hlavní myšlenkou CADfóra je úzký kontakt s praxí. Nejživější výměny názorů obvykle probíhají nad zdánlivými detaily, které ale mají zásadní vliv na efektivitu práce a rychlejší a snadnější dosažení cílů,“ říká Vladimír Michl z CAD Studia.
Hlavním partnerem letošního CADfóra je Autodesk a vlastní konference se poprvé v historii představí jako dvoudenní akce. Program konference je zaměřen čistě na strojírenství a digitální prototypy. „Středa bude hlavní přednáškový den s večerním společenským programem,“ představuje program Martin Peňáz z Autodesku. „Na čtvrtek jsou pak připraveny praktické workshopy, mezi nimi například bezplatná rozdílová školení na produkty Autodesk Inventor a AutoCAD.“
Po celou dobu konference budou k dispozici – a volnému vyzkoušení – počítače s aktuálními verzemi CAD softwaru a odborníci připravení zodpovědět veškeré dotazy. K dispozici budou i praktické ukázky produktů a technologií dalších partnerů konference, společností HP, 3Dconnexion a SolidCAM.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit