Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Strojaři a Autodesk na MSV 2011

Čtvrtek, 06 Říjen 2011 09:26

Tags: Autodesk | Cloud | Palas

David Palas na stánku Autodesku na-MSV 2011 -1140Společnost Autodesk je na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) 2011 v Brně opět v plné síle. Zastřešuje zde své autorizované partnery, kterými jsou společnosti A|W Graph, Adeon, CAD Studio a Smartplast. Seřazeno abecedně, ne podle objemu obchodů. Na stánku najdete nástroje digitálního prototypování pro výrobní a strojírenské společnosti, včetně sad aplikací Autodesk Product Design Suite 2012 a Autodesk Factory Design Suite 2012. Jednotlivé fáze digitálního prototypování od koncepčního navrhování až po správu výrobní dokumentace představuje Autodesk na stánku č. 12 v pavilonu P.

Autorizovaní partneři společnosti Autodesk na veletrhu prezentují komplexní řešení pro celý proces digitálního prototypování, který významným způsobem zefektivňuje vývoj a navrhování nových výrobků, snižuje tak náklady a urychluje uvádění nových výrobků na trh. Nástroje pro skicování a koncepční návrh založené na platformě Alias zde představuje A|W Graph. Řešení pro navrhování, simulaci, analýzu a správu výrobní dokumentace prezentují společnosti Adeon a CAD Studio. Společnost Smartplast představuje řešení pro návrh a analýzu plastových dílů a vstřikovacích forem.
Kompletní podporu tvorby digitálních prototypů poskytují letos nově ohlášené sady aplikací Autodesk Product Design Suite a Autodesk Factory Design Suite. Autodesk Product Design Suite představuje praktický, finančně výhodný balíček nástrojů pro tvorbu, analýzu, simulaci a vizualizaci konstrukčních návrhů. Sada aplikací Autodesk Factory Design Suite nabízí komplexní řešení pro tvorbu návrhů výrobních závodů v prostředí 2D a 3D. Toto řešení je zejména vhodné pro strojírenské firmy a systémové integrátory, kteří potřebují lépe navrhovat a optimalizovat rozvržení výrobních linek nebo celých výrobních závodů.

Premiéra oznámení služeb Autodesk Cloud
Návštěvníci stánku Autodesk mají příležitost dozvědět se více o nově ohlášeném souboru více než deseti webových služeb Autodesk Cloud,  které uživatelům nabízejí větší mobilitu, nové možnosti prohlížení a sdílení dat a vyšší výpočetní výkon. Tyto služby jim pomohou lépe navrhovat, vizualizovat, simulovat a sdílet své nápady. Více informací o službě Cloud uvádí samostatná tisková zpráva „Autodesk Cloud umožňuje přistupovat k návrhovým funkcím odkudkoli a kdykoli.“

„Autodesk Cloud přináší další rozšíření možností tvorby konstrukčních návrhů,“ říká Martin Peňáz, obchodní manažer strojírenských řešení Autodesk. „České a slovenské výrobní společnosti tak získávají další nástroj pro zvyšování své flexibility, efektivity a konkurenceschopnosti na trhu.“

Na ilustračním snímku z letošního MSV je David Palas, ředitel české pobočky Autodesku.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit