Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

SolidVision připravuje seminář pro formaře

Pátek, 03 Srpen 2012 09:11

Tags: Formy | IMOLD | Plastics | SolidVision | SolidWorks

SolidVisionFormari1231Společnost SolidVision chystá bezplatný seminář Konstrukce forem snadno a rychle, týkající se problematiky kompletního a integrovaného řešení konstrukce forem v prostředí SolidWorks. Seminář se bude konat v úterý 21. srpna 2012 od 9 do 14 hodin v prostorách společnosti na ulici Josefy Faimonové 11a v Brně-Líšni. Na semináři budete mít možnost se seznámit s aplikacemi či moduly IMOLD V11, IMOLD EDM V11 a SolidWorks Plastics. Jedinou podmínkou účasti na semináři je registrace.

IMOLD V11 - je aplikace určená pro podporu a komplexní navrhování forem v prostředí SolidWorks. IMOLD je plně integrovaný do SolidWorks, pracuje na stejném modelu a svými nástroji rozšiřuje možnosti těch stávajících v SolidWorks - jedná se zejména o vytváření dělících ploch, vícenásobných dutin, vtoků, vyhazovačů, jader, chlazení, rámů forem a dalších.

IMOLD EDM V11 - Konstrukce elektrod je automatizovaný modul pro konstrukci a správu elektrod a jejich držáků, který pomáhá při výrobě detailů a těžce obrobitelných prvků na formách a lisovacích nástrojích.

SolidWorks Plastics - je modul určený pro analýzu vstřikování plastů. Je plně integrován do CAD systému SolidWorks a je určen pro návrháře plastových dílů a konstruktéry forem. S jeho pomocí je možné, již během návrhu výlisku, před vlastní konstrukcí a výrobou formy, odhalit problematická místa při plnění a rychle najít optimální tvar dílu. Dále je možné analyzovat správné umístění vtoku, rovnoměrnost chladnutí výlisku a další podmínky vstřikovacího procesu, a tím eliminovat více náklady spojené s přepracováním formy.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit