Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Eurocopter více využívá PTC technologie

Úterý, 25 Prosinec 2012 17:06

Tags: EADS | Eurocopter | PTC | SCDM | SLM

Eurocopter-1252wSpolečnost PTC oznámila 19. prosince, že Eurocopter, dceřiná společnost EADS, rozšiřuje použití PTC technologických řešení, aby mohla zvýšit svůj podíl na podpůrných službách. V roce 2008 si vybrala společnost EADS technologická řešení PTC jako páteř své platformy PHENIX Master Product Definition, iniciativy pro harmonizaci svého Product Lifecycle Management (PLM) prostředí v celé společnosti. Nejnovější milník v tomto dlouhodobém vztahu je dán dokončením nasazení nového systému Spares Configuration Data Management (SCDM), který využívá PTC technologii pro efektivní správu náhradních dílů napříč globální servisní sítí Eurocopteru.
Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22

Tato nejnovější iniciativa značí expanzi vztahu mezi dvěma společnostmi do perspektivní oblasti zvané service lifecycle management (SLM) a přímo napomáhá Eurocopteru při dosahování cíle růstu jeho obchodu se službami.
V současném vysoce konkurenčním globálním prostředí se malí výrobci stále více obracejí na svoje servisní organizace, čímž chtějí odlišit své tržní nabídky, posílit své vztahy se zákazníky a poskytovat jim tak zvýšenou hodnotu. Na podnikové úrovni vytýčila společnost EADS agresivní vizi pro zvýšení svých příjmů za služby na 25 % celkových příjmů v roce 2020. Pro Eurocopter je úspěšné provedení zákaznické strategie služeb rozhodující pro dosažení cíle celkového růstu a ziskovosti.
Service Lifecycle Management podnikových aplikací umožní výrobcům a jejich partnerům ze servisní sítě optimalizovat systém procesů, které slouží k zajištění zákaznického servisu po celou dobu provozuschopnosti výrobku. Pravá podniková SLM řešení spojují servisní plánování, poskytování a analýzu výkonu do úplného a strategického pohledu na služby, který pomáhá zvýšit výnosy ze služeb a ziskovost.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit