Altair - konference
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Zástupci ČR na Autodesk University 2012

Středa, 26 Prosinec 2012 20:43

Tags: 2012 | Autodesk | CAD Studio | Konference | Tech Data | University | Uživatelé

JakubBicanAU2012-1252Letošní Autodesk University(AU)  v Las Vegas měla i účastníky z České republiky a někteří z nich se zapojili také aktivně jako prezentátoři v samostatných přednáškách. Jedním takovým byl Michal Jelínek, který v současnosti pracuje ve firmě IndustrieHansa, ale mnozí si ho mohou pamatovat ještě z českého zastoupení Autodesku jako neúnavného propagátora softwaru Alias Design. Toho mohli účastníci konference vidět při přednášce Innovating the Design Process ve středu 28. listopadu. Mezi přednášejícími bylo možné také najít pracovníky CAD Studia.

Podle údaje na webu CAD Studia měl Luboš Petr prezentovat v sekci nejúspěšnějších aplikací z Autodesk Apps Exchange plugin Anaglyph pro Inventor. Jeho prezentaci jsem však nezaregistroval a ani ji nebyl stavu z programu AU vydolovat dodatečně. Zato přednášku Jakuba Bicana v sekci GIS „Building rich GIS solutions to automate network statement process for utilities“, věnovanou GIS/FM aplikacím v oblasti vodovodů a telekomunikací, v úplně posledním bloku přednášek posledního dne Autodesk University jsem navštívil a pozorně sledoval. Jako doklad může sloužit doprovodná fotografie. Podle neověřených údajů byl mezi účastníky také jeden zástupce společnosti Tech Data Distribution z ČR, ale s tím jsem se v průběhu konference nesetkal. Když vše sečteme, přidáme zástupce zákazníků CAD Studia a dva novináře, bylo na listopadové Autodesk University celkem deset zástupců České republiky.
Více o konferenci najdete v aktuálním čísle magazínu IT CAD 6/2012 a krátkou reportáž o dění těsně před zahájením najdete zde.

Mohlo by vás zajímat: