Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Spolupráce mezi ExactFlat a (TC)2

Čtvrtek, 14 Únor 2013 21:10

Tags: (TC)2 | ExactFlat | Oděvní průmysl | SolidWorks | Textilní průmysl

Spolupráce ExactFlat a TC2-1307Podle zprávy z 21. ledna 2013 začala společnost ExactFlat, tvůrce sady softwaru vyvinuté pro výrobce šitých produktů, spolupracovat s výzkumným technologickým týmem (TC)2, zaměřeným na oděvní průmysl. Oba partneři budou využívat svých postavení a synergií k optimalizaci procesů a nástrojů, aby pomohli výrobcům oblečení uvádět na trh správné výrobky rychleji a efektivněji, pro stále rozmanitější trh. Schopnost začít se 3D skenem modelu, rychlé vytvoření nového návrhu a fazón, které odpovídají různým tělesným tvarům a velikostem na bázi technologií od (TC)2 a ExactFlatu, představuje obrovskou obchodní výhodu v oblasti vývoje produktů, dodávky na trh a spokojenosti zákazníků.

Platforma SolidWorks hostí globální komunitu více než dvou miliónů uživatelů a stovek podpůrných organizací, které poskytují zákazníkům silný podpůrný ekosystém. Přidáme-li ExactFlat, bude tato kombinovaná platforma pracovat s 3D návrhem, tradičními 2D vzory, skeny těla atd., při poskytnutí nástrojů jako u tradičního postupu vývoje produktu – návrh vzorku, vytvoření vyřezávacích sestav a střihů, kalkulace a generování kusovníku. Přidání unikátního skenování těla a technologie vhodné velikosti dat od (TC)2 bude poskytovat finální vrstvu věrně napodobující tradiční předávky mezi návrhářem, tvůrcem vzoru, kvalitářem a prvovýrobcem.

„Oděvní průmysl přijal 3D pomalu, kvůli nedostatku nástrojů určených speciálně pro jeho potřeby,“ konstatoval Steven McLendon, výkonný viceprezident ExactFlatu. „Technologie nebyla dostatečně zralá. V této spolupráci se zaměřujeme na nejdůležitější výzvy pro výrobce oděvů – rychlejší uvádění nových produktů na trh, při zachování nejvyšší úrovně kontroly nad náklady a kvalitou. A výsledek? Výrobci dostanou 100% výsledek při pouhé 25% námaze.“


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit