Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Vyhrajte výlet na veletrh EMO – soutěž končí 16. srpna!

Pátek, 19 Červenec 2013 11:01

Tags: CNC-Arena | cnczone | EMO | Hannover | Strojírenství | VDW | Veletrh

EMO Hannover-1329Září je časem veletrhu EMO. Tisíce výrobních odborníků z celého světa se vydají do německého Hannoveru navštívit světovou výstavu odvětví kovoobrábění. Až do 16. srpna tohoto roku mohou šikovní výrobní odborníci, kteří se nebojí řešit složité hádanky, vyhrát návštěvu veletrhu EMO v EMO kvizu. Kvizové ​​otázky lze nalézt na webech CNC-Arena nebo CNC Zone. S trochou základních vědomostí nebo znalostí, jak hledat a najít, není těžké odpovědět. Hlavní cenou v následném losování správných odpovědí je let na EMO Hannover s třemi nocemi v hotelu, vstupenkou na veletrh a některými VIP aktivitami, takžeže vítěz může zapomenout na spěch. K dispozici jsou i některé další atraktivní ceny.

EMO Hannover 2013 představí ve dnech 16. až 21. září 2013 celý svět kovoobrábění pod heslem „Inteligence ve výrobě“. Jak říká Dr. Wilfried Schäfer, výkonný ředitel VDW (Svaz německých výrobců obráběcích strojů), organizátor veletrhu EMO z Frankfurtu nad Mohanem: „Jde o špičkovou akci pro zahraniční odborníky z odvětví výroby. Naším cílem je poskytnout uživatelům dvou nejvýznamnějších mezinárodních on-line platforem pro výrobní technologie, CNC Zone a CNC-Arena, jedinečnou příležitost vyhrát návštěvu této prestižní akce.“

V Hannoveru bude přítomno více než 2000 producentů výrobních technologií z 39 různých zemí. Veletrh mezinárodního průmyslu obráběcích strojů očekává zákazníky ze všech odvětví, nejvýznamnější výrobce automobilů a jejich dodavatele součástí, výrobce zařízení, zástupce leteckého průmyslu, lékařské techniky, elektrotechnického sektoru, a mnohem, mnohem víc. Na poslední akci v roce 2011 přišlo kolem 140 000 odborných návštěvníků z více než 100 různých zemí světa.
Působivé inovace pro současné průmyslové výrobní operace představí nejen vystavovatelé. Kromě toho tu bude doplňkový program soustředěný na inteligentnější výrobu, nové výrobní technologie v leteckém sektoru, zaměření veletrhu EMO na Indii a mnoho dalšího se zajištěnou tematickou rozmanitostí na vysoké úrovni odborných znalostí.
A v neposlední řadě – největší světové výstaviště v Hannoveru se svou architekturou vždy stojí za návštěvu.


Mohlo by vás zajímat: