Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Trh s materiálem pro 3D tisk vzroste do roku 2018 na 408,5 mil. dolarů

Pátek, 27 Prosinec 2013 16:37

Tags: 3D tisk | Analýza | Keramika | Kovy | MarketsandMarkets | Materiál pro tisk | Plasty

3D printing market-MM-1352Ve 190stránkové zprávě společnosti MarketsandMarkets, jejíž celý název zní 3D Printing Materials Market by Plastics (ABS, PLA, Nylon & Others), by Metals (Steel, Titanium, Gold & Others), by Ceramics (Silica, Glass & Others), by Others (Laywood & Others), by Forms & by End-User Industries - Global Trends & Forecasts to 2018, najdeme analýzy trhu s materiálem pro 3D tisk a předpověď objemu použití a finanční návratnosti materiálů jako plastů (ABS, PLA, nylon, fotopolymery a další), kovů (železo, stříbro, zlato, titan, hliník a další), keramiky (sklo, křemen, krystaly a jiné), a také laywood (vlákna s podobou dřeva), vosku, papíru apod. Rovněž se ve studii probírají vlákna, prach a tekutiny.

Trh je ve zprávě rozdělen na jednotlivé segmenty a předpovědi rozděleny i na jednotlivé regiony jako Severní Amerika, Evropa, Asie a Pacifik a zbytek světa. Také se probírá konkrétní využití 3D tiskových materiálů ve spotřebním průmyslu, letectví a obraně, lékařství a zubařství, v automobilovém průmyslu, ve vzdělávání atd. Trh s materiály pro 3D tisk dosáhl v Severní Americe v roce 2012 obratu 70,5 miliónů dolarů a do roku 2018 se předpokládá vzrůst na 209,6 miliónů dolarů, celosvětově pak 408,5 miliónů dolarů. Trhu dominuje Severní Amerika, ale velký růst se předpokládá pro region Asie a Pacifiku. Jen za rok 2012 se regiony Severní Amerika a Asie a Pacifik podílely na celkovém obratu 68 procenty. Složená roční míra růstu se předpokládá v období 2013 – 2018 pro Severní Ameriku 19,9 %, pro Evropu 15,7 %.
Máte-li zájem o bližší informace či zákaznicky specifikované konkrétní údaje, vyžádejte si stažení pdf brožury nebo se spojte s obchodníky Markets and Markets prostřerdnictvím odkazů, které najdete na této stránce.
V případě seriózního zájmu o pro zákazníka generované údaje můžete kontaktovat Jatina Mehtu, indického zástupce společnosti Markets&Markets.


Mohlo by vás zajímat: