Partneři Projektu CAD
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 | 31 |
- 24.03. Webináře Novinky Ansys 2026 R1
- 26.03. Autodesk Inventor – kurz pro středně pokročilé (modelování součástí a plochy)...
- 26.03. Autodesk Fusion 360 – základní kurz (úvod do parametrického modelování)
- 30.03. AutoCAD – kurz pro středně pokročilé
- 30.03. Autodesk Maya – pokročilé techniky renderování
- 01.04. Autodesk Inventor – kurz pro středně pokročilé (modelování součástí a plochy)...
- 01.04. Autodesk Inventor – kurz pro středně pokročilé (modelování součástí a plochy)...
- 01.04. AutoCAD kurz – vytváření a prezentace 3D modelů
- 02.04. workshop Strukturální mechanika v programu COMSOL Multiphysics
- 05.04. AutoCAD 2013 - základní kurz
Aktuální články
- Největší školní soutěž projektů s AI startuje
- DESVIX & ADEON: Od živé studie k BIM projektu v Revitu
- Realizujeme projekty na škole s využitím 3D tisku, 10. díl
- Lumion Cloud se rozšířil o AI generátor PBR materiálů
- Pozvánka na Future.Industry 2026 a jiné novinky
- Lumion View pro Archicad je tu!
- Workshop Tecnomatix Plant Simulation
- Epson uvádí plochou tiskárnu SC-V4000 A1+ pro UV tisk
Dassault Systèmes spouští Build to Operate |
| Čtvrtek, 09 Červenec 2015 16:15 | |
|
Kvůli takovému rozvoji potřebují výrobci a velcí dodavatelé zavést efektivní a úsporná opatření ke zlepšení výkonu svých výrobních programů a vybavit provozy tak, aby rychle dosahovaly plné výrobní rychlosti. Průmyslové řešení Build to Operate, založené na platformě 3DExperience od Dassault Systémes, nabízí výrobcům a velkým dodavatelům schopnost monitorovat, ovládat a ověřovat všechny aspekty výrobních operací, od opakovaných procesů a výrobních sekvencí, po dodávky plynoucí dodavatelským řetězcem, a to vše v celosvětovém měřítku.
„Možnost neustálého sledování na všech úrovních výroby (celý provoz, jednotlivá linka, stanice, buňka či jednotlivec) je důležitým prvkem pro nepřetržité zlepšování. Stávajícím výrobním linkám i těm nově spouštěným umožňuje řešení Build to Operate dosáhnout optimálního objemu, “ řekl Michel Tellier, víceprezident pro letectví a obranu, Dassault Systémes. „Letecké společnosti, které tuto „továrnu budoucnosti“ zavedou dnes, mohou očekávat 25% snížení chyb, 20% pokles v plýtvání prostředky a až 15% zlepšení primární kvality.“ Řešení Build to Operate nabízí:
„Řešení Build to Operate od Dassault Systèmes jsme přijali proto, abychom zlepšili současný i budoucí program výroby vrtulníků. Takto těsným sjednocením inženýrství s řízením změn a zavedením úsporných procesů, jako je just-in-time zpracování nebo bezpapírová výroba, máme za cíl zlepšit a zkvalitnit naši produkci a snížit náklady,“ řekl Jean-Luc Sturlése, viceprezident Production Flows Management, Airbus Helicopters. Pro více informací o průmyslových řešeních pro letectví a obranu od firmy Dassault Systèmes navštivte stránku http://www.3ds.com/industries/aerospace-defense.
Mohlo by vás zajímat:
|













