Amper 2019
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Novým CEO SolidWorks Dassault Systèmes jmenován Jeff Ray

Středa, 18 Červenec 2007 16:22

JeffRay729.jpgSpolečnost Dassault Systèmes oznámila jmenování Jeffa Raye výkonným ředitelem (CEO) SolidWorks, značky Dassault Systèmes pro tradiční strojařský konstrukční 3D software. Ray tak nahradí Johna McEleneyho a bude zodpovědný za produkt SolidWorks a jeho vnímání jako průmyslového standardu v tradičním 3D CADu.
Ray nastoupil do SolidWorks v říjnu 2003 jako prezident akciové společnosti. Napomohl ke zlepšení výkonu globální distribuce a zvýšení výnosu, zisku a podílu na celosvětovém trhu. Čtyři roky v SolidWorks prodlužují jeho téměř 30letou praxi v budování a transformačních činnostech v mezinárodním podnikání. Byl na pozici vysokého vedoucího pracovníka v různých společnostech, například u Progress Software, Compuware a IBM.

Společnost SolidWorks, založená před 14 lety Jonem Hirschtickem a pod silným vedením Johna McEleneye od roku 2001, je příběhem pozoruhodného úspěchu. Deset let po akvizici společností Dassault Systèmes se výnosy SolidWorks zvýšily téměř čtyřicetkrát a ze SolidWorks řešení nyní těží přes 680 tisíc uživatelů.
McEleney odchází, aby se chopil nových osobních příležitostí. Zůstává ale těsně spjatý se společností jako člen správní rady SolidWorks a s globálním vedoucím týmem Dassault Systèmes až do konce roku.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit