Siemens
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Další placená služba pro DraftSight od Dassault Systèmes

Autor článku: Deelip Menezes a red.   

Tags: Dassault | DraftSight | Služby

draftsight-prosumer -1130Společnost Dassault Systèmes uvedla na trh službu nazvanou DraftSight Prosumer Service, kterou zaměřuje na profesionální (prosumer) nebo jednotlivé uživatele potřebující pomoc při instalaci, aktivaci, konfiguraci a průběžném používání jinak bezplatného softwaru DraftSight. Jedná se o obnovitelnou službu na dobu 3 nebo 12 měsíců za cenu 25 dolarů za měsíc, dostupnou po e-mailu nebo telefonu. Obecnou nevýhodou bezplatného softwaru je nedostatek profesionální podpory. Uživatelé jsou často  frustrovaní, když si nemohou sami věci nakonfigurovat nebo získat okamžitou a řádnou pomoc od ostatních uživatelů. Pro ty je zmíněná služba určena.

DraftSight Prosumer Service zahrnuje:
  1. Přístup do komunity iQuestions Solutions Center přes DraftSight Community
  2. E-mailovou a telefonickou podporu
  3. Vzdálené sdílení plochy od zástupce zákaznické podpory DS
Další služby pro DraftSight jsou označeny jako DraftSight Premium Pack, pro komerční firemní uživatele, a DraftSight Premium Pack for Education, zaměřená, jak už název napovídá, na uživatele ve vzdělávacím procesu. Více najdete na tomto odkazu.

Mohlo by vás zajímat:
 

Komentáře  

 
# CenaGuest 2011-07-28 09:42
Za 300 USD ročně, je to totální úlet, za ty peníze jsou tady lepší CAD produkty s plnou podporou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Jak se to vezmeGuest 2011-07-28 14:03
Momentálně je zřejmě tato služba dostupná jen v USA, protože při zadání jiné světové lokality se na e-shopu neaktivuje ikona přidání položky do koše. A je 15 USD za měsíc pro běžného Američana hodně? Myslím, že ne. Byla by velká investice zaokrouleně 1500 Kč za 3 měsíce, pro někoho, kdo by začínal s tímto produktem, potřeboval by v začátcích poradit a nebyl přitom úplně blbý? Ani zde bych neviděl nějaký velký problém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit