E LINKX
Minerva
Google překladač: English Deutsch
GstarCAD – DWG kompatibilní 2D/3D CAD
Sophos
Kodys
ITmeets

StreamTech.tv

streamtech tv-logo
IOTOR

Finále Studentských projektů 2007/2008

Středa, 14 Květen 2008 20:27

Tags: Software | Soutěž | Studentské projekty | TurboCAD

Spinar05333_820.jpgV posledních dvou dubnových dnech hostilo znojemské SOU a SOŠ Přímětická finále soutěže Studentské projekty 2007/2008 už podruhé pořádané firmou Špinar software. Do soutěže se zapojili soutěžící středních i vysokých škol z Česka a Slovenska. První den finále probíhal v prostorách Louckého kláštera a na programu byly obhajoby studentských projektů. Studenti při nich osobně prezentovali své projekty odborné porotě, složené z vysokoškolských profesorů, učitelů ze středních škol a odborníků z praxe. V průběhu prezentace obhajoby hodnotili studentské projekty také učitelé a mediální partneři soutěže.
Členové poroty následně zvolili tyto vítězné projekty: první místo obsadil Miroslav Štefanka, SOUD Žarnovica, který získal také Cenu učitelů. Druhé místo patří Patriku Krasulovi, ZSŠDN, Topoľčany, spolu s Cenou médií. Třetí místo pak obsadili studenti Michal Cablk a Vilém Novotný ze SUPŠHNN, Hradec Králové. Cenu ředitele hostitelské školy za nejlepší mluvený projev při obhajobě projektů získali Patrik Krasula a Jiří Hlávka.
Druhý finálový den pokračoval v prostorách spolupořadatelské školy Soutěží dovedností, při níž studenti uplatnili své dosavadní zkušenosti a prokázali praktické dovednosti při práci v programu TurboCAD. Odborná porota jejich výkony zhodnotila a vybrala tyto tři výherce: 1. místo - Jan Brázdil, SPŠN, Bystřice pod Hostýnem, 2. místo - Vilém Novotný, SUPŠHNN, Hradec Králové a 3. místo - Václav Ovečka, SUPŠHNN, Hradec Králové. Byly uděleny také další ceny a oznámeno místo konání 3. ročníku soutěže, kterým bude slovenský Zvolen. Rozsáhlejší reportáž přineseme v IT CADu 3/2008.


Omšelý a přesto monumentální Loucký klášter - první den finále


Porota měla s hodnocením dost práce


Gratulace vítězi od člověka nejpovolanějšího - Ing. Milana Špinara


Patrik Krasula si odnesl cen nejvíce


Vilém Novotný získal za svůj Bar 3. místo


K vidění byly i zdařilé modely


Sídlo hostitelské školy SOU a SOŠ Přímětická ve Znojmě


Soutěž dovednosti dala zúčastněným zabrat


Mohlo by vás zajímat: