POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Karat

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Hlasujte o nejlepší AV AWARDS projekt!

Úterý, 18 Květen 2010 07:38

Tags: PTC | Soutěž

avaw2010_1020.jpgJiž po deváté máte šanci v rámci soutěže AV ENGINEERING AWARDS vybrat nejlepší projekty zpracované v systémech Pro/ENGINEER, Windchill, Arbortext nebo Mathcad za poslední období na území ČR. Svým přiděleným hlasem máte možnost ocenit um, dovednosti a novátorství českých vývojářů, konstruktérů, technologů a dalších technických pracovníků. Do letošního ročníku soutěže bylo přihlášeno celkem 53 projektů, které jsou rozděleny do 6 kategorií. Na www.aveng.cz si můžete prohlédnout jak obrázky projektu, tak i jejich řešení a podrobný popis.

Neváhejte a přidělte svůj hlas a zúčastněte se hlasování o hodnotné ceny. Vstupte na webovou stránku soutěže, vyplňte svůj e-mail a ohodnoťte projekty udělením hvězdiček. Váš e-mail postupuje do slosování o pět zajímavých dárků.
Hlasování končí 30. května 2010.

Nezávislá Akademie složená z významných osobností technického života, zástupců odborného tisku, PTC a organizátora soutěže zvolí již 20.5.2010 hlavního vítěze soutěže a vítěze jednotlivých kategorií. Vítězové slavnostně převezmou ocenění u příležitosti 20. Vzdělávací konference SUPro2010 ve středu 16. června 2010 v Hotelu SPORT-V Hrotovice.
 


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit