Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Máte nejstarší plotr HP?

Čtvrtek, 03 Červen 2010 15:06

Tags: Hardware | Soutěž

p4045015_1022.jpgSpolečnosti XANADU a HP se rozhodly ocenit uživatele, kteří provozují staré, ale dodnes spolehlivé typy plotrů. Majitel nejstaršího funkčního modelu s logem HP se může těšit na zbrusu novou velkoformátovou tiskárnu HP, která byla představena právě v těchto dnech. Soutěž je otevřena všem uživatelům z České republiky a potrvá až do 1. září 2010. V řadě českých firem a organizací dodnes věrně slouží plotry a velkoformátové tiskárny z devadesátých let minulého století. Někde ještě fungují i staré perové plotry prohánějící pisátka po rolích papíru. Majitel toho úplně nejstaršího funkčního plotru HP (formátu alespoň A1) v České republice, si v této soutěži odnese hlavní cenu – zbrusu novou velkoformátovou tiskárnu HP Designjet 111r. Pro prvních 200 účastníků, kteří nezískají hlavní cenu, ale přesto splní soutěžní podmínky, je navíc přichystána 45m role kvalitního, značkového papíru HP Universal Bond Paper.

Podmínky soutěže
Soutěž je určena všem jednotlivcům i organizacím, kteří dodnes vlastní starý, ale dosud funkční plotr HP formátu alespoň A1. Vítěz soutěže bude moci předvést svůj plotr v akci. Všichni zájemci o účast v soutěži se mohou do 1. září 2010 přihlásit zde.

„HP vyrábí plotry již od osmdesátých let minulého století. Díky spolehlivosti a vysoké užitné hodnotě si získaly velký věhlas v celé řadě oborů i v České republice,” dodává Tomáš Netolický, ředitel společnosti XANADU. „Se společností HP, s níž nás pojí nejvyšší stupeň obchodního a servisního partnerství i dlouholetá spolupráce, jsme se rozhodli odměnit uživatele těch vůbec nejstarších plotrů. Dodnes na ně často nedají dopustit a udržují je v provozuschopném stavu. Tito věrní uživatelé plotrů HP si bezpochyby zasluhují ocenění již za svou péči o unikátní technologické dědictví.”

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit