Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

3D myši v lékařských aplikacích

Čtvrtek, 22 Červenec 2010 12:29

Tags: 3D Mouse | Hardware

designer1029
Již mnoho profesionálů se přesvědčilo, že 3D myši od 3Dconnexion jsou návrhářským nástrojem pro přesné ovládání 3D modelů a prostředí. Nyní je celá řada 3D myší podporována pěti novými lékařskými aplikacemi. Lékařům pracujícím v programech OsiriX Imaging Software, Cyfex AG Secret Ear Designer, 3Shape's Hearing Instrument System, Dental System a Ortho systém dávají 3D myši takovou úroveň kontroly, která je s tradiční myší a klávesnicí nedosažitelná. Ať už jde o vizualizaci vícerozměrných obrazů srdečních CT nebo modelování anatomických korunek a můstků, přesné ovládání snímků nebo modelů zásadně ovlivňuje výkon. 
3Dconnexion 3D myši dávají lékařům řadu výhod, včetně: 
  • Kvalitní navigace – 3D myši umožňují lékařům současně panorámovat, transfokovat a otáčet tak, jakoby drželi snímky nebo modely ve svých rukou. 
  • Přesné ovládání – 3D myši jsou schopné zajistit pohyb menší než čtyři mikrometry, což je úroveň ovládání nedosažitelná s tradiční myší.  
  • Lepší efektivita – programovatelná tlačítka na 3D myší poskytují rychlý přístup k běžně používaným aplikačním příkazům, což lékačům umožní se více zaměřit na snímky a modely, se kterými pracují. 
  • Vyšší výkon – umožňuje zdravotníkům, aby se více soustředili na vizualizaci svých představ nebo modelů a pomáhá tak při odhalování závažných problémů. 
S uvedenými aplikacemi je kompatibilní celá produktová řada 3Dconnexion, včetně řady Professional, kam patří SpacePilot PRO (obvyklá cena 399 €) a SpacePilot (obvyklá cena 299 €) nebo standardní série s výrobky SpaceNavigator (obvyklá cena 99 €) a SpaceNavigator pro notebooky (obvyklá cena 129 €).

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit