Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Univerzální velkoformátové multifunkční řešení Canon

Čtvrtek, 16 Červen 2011 17:09

Tags: Canon | Skenování | Velkoformáty

Canon_imageprograf_1124Canon Europe představil nové velkoformátové multifunkčních řešení, dostupné v pěti variantách, kombinující vysokou kvalitu a přesnost velkoformátových tiskáren Canon imagePROGRAF s pokročilými skenovacími technologiemi. Systémy imagePROGRAF MFP (multifunkční tiskárny imagePROGRAF) poskytují rychlé a přesné kopírování, archivaci a sdílení technických dokumentů, jako jsou mapy, výkresy, vizualizace a plány. Vysoká rychlost tisku a vysoká kvalita z nich dělají ideální stroje pro využití v architektuře a stavebnictví (AEC), strojírenské CAD aplikace, Geografické informační systémy (GIS) či tisk materiálů pro místa prodeje a další reprografické aplikace.

Optické rozlišení 600 dpi a CIS skenovací technologie usnadňují kontrolu nad velkoformátovými dokumenty, jako jsou mapy a výkresy, a zaručují vysokou přesnost a ostré linie. MFP software umožňuje jednoduché ovládání a skenování nebo kopírování pouhým jedním dotykem. Uživatelé mohou dokumenty kopírovat, tisknout, skenovat do souboru (PDF, JPEG a TIFF) nebo do e-mailu a intuitivní 17" dotykový displej je ideálním pomocníkem pro zobrazení náhledů nebo ořezávání snímků. Systémy také podporují dávkové skenování více dokumentů a disponují podavačem papíru s automatickou detekcí velikosti skenovaného dokumentu.

MFP systémy jsou vhodné například pro architekty, kteří mohou skici a plány snadno sdílet a odesílat e-mailem.

imagePROGRAF MFP systémy používají barevný 40" skener, který umožňuje skenování dokumentů a obrazů do šíře 40" – 1016 mm a 60" – 1524 mm délky rychlostí až 10" – 254 mm za vteřinu.

Kromě skeneru každý systém obsahuje 17" dotykový displej, MFP software pro skenování, reprografický podstavec a jednu z pěti velkoformátových tiskáren imagePROGRAF – 36" iPF710, iPF750 a iPF755, nebo 44" iPF815 nebo iPF825.

Systémy jsou velmi flexibilní a lze je přizpůsobit potřebám každé organizace. 36" řešení se stroji iPF710 a iPF750 je optimální pro malé a střední pracovní skupiny, zatímco konfigurace s iPF755 je vhodnější pro větší skupiny uživatelů a menší reprografická a tisková centra. Konfigurace s iPF815 a iPF825 využijí společnosti pro tisk velkého množství velkoformátových dokumentů. iPF825 disponuje systémem automatického podávání ze dvou rolí a lze tak kombinovat dvě různé šíře či dva různé typy papíru.

iPF750, iPF755, iPF815 a iPF825 nabízí ekonomický režim pro rychlý tisk náhledů, což pomáhá snížit celkové náklady na výrobu a snížit spotřebu inkoustu.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit