Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Epson Design Editions, komplexní řešení pro nátisky

Úterý, 07 Únor 2012 16:41
Epson-WT79001_1206Epson ve spolupráci se společností EFI přichází na trh s uceleným tiskovým řešením určeným designérům, agenturám a reklamním oddělením, která zpracovávají své nátisky přímo ve firmách. Nová řada Epson Design Editions zahrnuje produkty WT7900, SP-4900 a SP-3880. Pro vytížená oddělení nebo agentury, které nemají dostatek času na provedení vlastního průzkumu, určení nejvhodnějších postupů a zakoupení každého prvku samostatně, představuje Design Editions rychlé řešení a nákladově efektivní investici.


Po zvolení vyhovující tiskárny poskytne společnost Epson prostřednictvím jednoho ze svých obchodních partnerů firemnímu zákazníkovi celý hardwarový balíček, včetně instalace a softwaru RIP (express Edition) od EFI společně se sadou profilů médií Epson. V případě, že uživatelé potřebují funkce mimořádně přesné automatické kalibrace a měření barev, lze tuto sestavu doplnit také o zařízení SpectroProofer.

Nové tiskárny:
  • Epson Stylus WT7900 Design Edition – komplexní řešení v oboru nátiskových technologií zahrnuje produkční tiskárnu s možností použití bílého inkoustu a nabízí unikátní složení inkoustů, jež lze použít k tisku na různé podkladové materiály, včetně metalických, v šířkách až 24 palců (53,35 cm).
  • Epson Stylus Pro 4900 Design Edition – toto řešení nabízí kvalitní nátisky do šíře 17 palců (43,2 cm) a je vhodné pro agentury a reklamní oddělení, jež zpracovávají tiskové výstupy ve vlastních firmách a přejí si dosáhnout nejvyšší, tj. 98% shody s barevnou paletou Pantone.
  • Epson Stylus Pro 3880 Design Edition – řešení vhodné pro malá designérská studia nebo externí pracovníky, kteří požadují kompaktní, cenově dostupnou tiskárnu pro zajištění svých potřeb v oblasti nátisků do šíře tisku 17 palců (43,2 cm).
Modely WT7900 a SP-4900 Design Editions je možné zakoupit od prosince 2011, typ SP-3880 Design Edition je k dispozici od ledna 2012. Tiskárny Design Editions jsou nabízeny v rámci oblasti EMEA.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit