Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Mezinárodní konference TSP 2012 se pomalu blíží

Čtvrtek, 07 Červen 2012 10:42

Tags: Konference | Seminář

pozvanka_na_seminar250Konference je zaměřena na akademické, vědecké a vývojové pracovníky působící v různých oblastech telekomunikační techniky a zpracování signálů. Toto setkání pro širokou odbornou veřejnost je letos naplánováno na 3. až 4. července v Praze. Místo TSP se každý rok se mění a dostat konferenci do ČR lze považovat za velký úspěch. Akce bude letos zaměřena na diskuzi o aktuálních trendech v oblasti telekomunikační techniky a o pokročilých metodách zpracování analogových a digitálních signálů.


Cílem konference je nabídnout příležitost začínajícím i zkušeným vědcům a vývojářům pro setkání s novými kolegy, získávání nových nápadů a pro navázání nových perspektivních spoluprací mezi výzkumnými skupinami. Hlavními tématy TSP 2012 jsou: informační systémy, síťové technologie, telekomunikační systémy, modelování, simulace a měření, biomedicínské signály, digitální zpracování signálů, obrazu a zpracování videa. Velkou výhodou pro mladé odborníky je možnost umístění jejich příspěvků do impaktovaných časopisů. Konference totiž spolupracuje s databázemi – IEEE Xplore, SCOPUS a CPCI of Thomson Reuters.

„Věříme, že se nám podaří zaujmout a přesvědčit o účasti velké množství mladých lidí, kteří mají zájem o náš obor. Snažíme se jim ukázat nové cesty, trendy a novinky,“ doplňuje poslání hlavní organizátor konference doc. Ing. Karol Molnár, Ph.D., z ústavu Telekomunikací FEKT VUT v Brně.

Letos se odborníci z celého světa setkají ve známém Pražském hotelu Diplomat, kde pro ně budou nachystány nejen odborné přednášky, ale také zajímavý doprovodný program, který má pomoci při neformálním navazování nových kontaktů a výměně poznatků z praxe.

Každoročně se účastní konference téměř 150 účastníků z více, jak 17 zemí. Podle dosavadního zájmu je letos očekáván rekordní počet účastníků. Zájemci o konferenci se mohou hlásit pomocí webových stránek konference na www.tsp.vutbr.cz.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit